“Осіння школа дослідницьких методів та академічного письма” успішно відбулася

18/09/2016
Photo by

Photo by Viktoria Muravska 

Протягом 9-11 вересня 2016 року в Києві проходила міжнародна навчально-тренінгова програма
“Осіння школа дослідницьких методів та академічного письма”
Головна мета нової освітньої ініціативи – розбудова наукового потенціалу української університетської спільноти через опанування навиків сучасних дослідницьких методів та академічного письма в соціогуманітарній сфері за міжнародними стандартами.
Організаційну та медіа-підтримку події забезпечили:
Науково-популярний сайт Освітні тренди
Спілка дослідників вищої освіти України
Громадська організація Поруч
Інститут бізнес-освіти КНЕУ імені Вадима Гетьмана

За результатами навчання учасники вдосконалили свою майстерність у сфері досліджень, кількісних і якісних методів отримання нових наукових результатів і висновків, академічного письма за вимогами провідних світових видавництв, а також фасилітації дослідницько-орієнтованого навчання студентів. Формат роботи Школи передбачав поєднання практико-орієнтованих майстер-класів та гостьових лекцій, які будуть презентовані авторитетними вченими, фахівцями та експертами, з індивідуальною та груповою роботою учасників.
Запрошені тренери і лектори поділили з учасниками власним міжнародним досвідом дослідницької роботи і підготовки конкурентних публікацій, сучасними практиками наукової діяльності та академічного письма в провідних університетах світу, іншою актуальною інформацією.
Школа була покликана стимулювати розвиток нових освітніх ініціатив, спрямованих на підтримку інституційних реформ і підвищення глобальної інтеграції та конкурентоспроможності української вищої освіти.

За матеріалами сайту Освітні тренди


 
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт