Школа Волонтерів відбудеться ще в чотирьох містах України

01/11/2016
DSC_5769В Україні триває соціальний проект «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Наступними містами проведення стануть Дніпро (17-19 листопада), Запоріжжя (25-27 листопада), Краматорськ (15-17 грудня), Сєвєродонецьк (22-24 грудня).
«Школа волонтерів» – це проект, спрямований на популяризацію ідей волонтерства, підвищення рівня обізнаності про історичний досвід волонтерської діяльності у світі, заохочення громадян, у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) до активної участі в суспільному житті своєї громади, об’єднання ВПО і громади задля досягнення взаємних цілей та створення позитивного іміджу України.
До участі у проекті запрошуються активні громадяни, студенти, представники громадських організацій. Під час тренінгів учасники отримають не лише чітке уявлення з історії волонтерського руху, правового статусу волонтерів, діяльності громадських організацій, а й основні навички, необхідні для обговорення рішень, прийнятих місцевою владою.

Проект покликаний вирішити проблему недостатньої теоретичної та практичної підготовки волонтерів, а також відсутності фахівців, які організовують та координують роботу волонтерів.
Фінальна мета проекту – створити нову соціальну мережу активістів у Харківській, Запорізькій, Луганській, Донецькій та Дніпропетровській областях, здатних розвивати ефективний діалог між громадою та представниками влади під час реалізації соціальних проектів.
«Школа Волонтерів» сприятиме підвищенню рівня мотивації до добровольчої діяльності та соціальної відповідальності, а також активної громадської участі ВПО в житті громади.
Якщо вас зацікавив проект, зв’яжіться з нашим координатором – Потій Олександр , т.: +38(067) 579-42-26, potav@ua.fm 

Зареєструватися для участі у проекті можна за посиланням


Дніпро

Дата проведення: 17,18,19 листопада 2016 р.
Місце проведення: Студентський простір взаємодії “NUMO”, пр. Д. Яворницького 17

Запоріжжя

Дата проведення: 25,26,27 листопада 2016 р.
Місце проведення: комплекс “Порто Рива”, м. Запоріжжя, вул. Луначарського, 15г

 

Краматорськ

Дата проведення: 15, 16, 17 грудня 2016 р.
Місце проведення: Park Hotel Comfort, Краматорськ, вул. Героїв України, 1

Сєвєродонецьк

Дата проведення: 22,23,24 грудня 2016 р.
Місце проведення: готель МИР, Сєвєродонецьк, вул. Лисичанська, 1
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт