Триває акція «Подаруй українську книгу бібліотекам Донбасу»

12/11/2016
15049836_2121653741393668_1965877905_nТриває акція «Подаруй українську книгу бібліотекам Донбасу» від ВГО «ПОРУЧ», до якої вже долучилися Київська, Хмельницька, Дніпропетровська, Одеська та Херсонська області.

В Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана цю акцію підтримали викладачі та студенти Факультету Економіки та Управління.
Поліна Біліченко координує акцію в м.Дніпро, а Данил Тищенко та Орхан Набієв – в м.Каховка на Херсонщині.
З Одещини ми отримали чудові книжки від Анни Нємцової.
До акції приєднався також Тернопіль. Подяка викладачам Тернопільського економічного національного університету – Ірині Іващук та Людмилі Герман за активну громадянську позицію.
Ідейно надихнула підтримати акцію на Хмельниччині методист Деражнянського Будинку творчості Шевчук Тетяна, координатором акції виступила Валентина Зубкова, дочка Героя України кіборга Івана Зубкова:

“З вересня 2016 року ВГО «Поруч» розпочала акцію «Подаруй українську книгу бібліотекам Донбасу».Метою акції є розширення доступу мешканців східних регіонів до української літератури. В рамках учнівського проекту «Схід і Захід разом» очільники учнівського самоврядування  міста Деражня оголосили таку акцію у своїх навчальних закладах. Протягом трьох тижнів вони ходили по класах, розповідаючи про волонтерство, мету акції. На наступні дні багато  учасників почали долучатися до акції: школярі приносили корисні  і потрібні книжки. Усі зібрані книги будут передані волонтерам  ВГО «Поруч» для відправки їх у Східні регіони країни”.
Зубкова Валентина, голова Ради старшокласників ЛІДЕР

Усі зібрані книги надіслані громадам Донбасу.
Небайдужість, активна і віра в найкраще – запорука мирного життя у кожному куточку нашої України! Долучаймося!
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт