Інтерактивні тренінги в рамках турніру “Стратегія фірми-2017″ охопили ще декілька українських міст

05/02/2017
16389276_1224217781002075_622452234_o
Триває серія тренінгів в рамках Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017». 

23 січня інтерактивний тренінг відбувся у м. Кропивницькому для активних вчителів Кіровоградської області. 

В програмі заходу розглядалися такі питання:

  • Інтерактивні бізнес-ігри і тренажери в навчальному процесі та формування компетенції підприємливості. Переваги для викладача і навчального закладу;
  • Організаційні і методичні аспекти проведення ІV Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017»;
  • Бізнес-симуляція ViAL+ – практична апробація першого вітчизняного симулятора виробничого підприємства (демо-версія, період I, ІІ).

В ході тренінгу було наголошено, що Всеукраїнський дистанційний бізнес-турнір «Стратегія фірми» дозволяє молодим талантам проявити себе у керівництві компанією в середовищі потужної бізнес-симуляції та здобути всеукраїнську першість на віртуальному ринку, який повністю відтворює реальне ділове середовище.

Хочемо висловити окрему подяку Богдановій Оксані Петрівні, методисту НМЛ природничо-математичних дисциплін КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» за організацію зустрічі.

16388872_1224217551002098_1468557756_o29 січня тренінг було організовано у м. Полтаві. Школяри мали можливість проявити себе та свої знання з економіки на олімпіаді. У той час вчителі і викладачі Полтавського університету економіки та торгівлі обговорювали формування компетентності підприємливості та приймали управлінських рішень  компанії у бізнес-симуляції ViAL+.

Захід не відбувся би без допомоги у організації семінару Шкоденко Лариси Анатоліївни, методиста з географії та економіки відділу природничо математичних дисциплін ПОІППО, та Юрка Ігоря Вікторовича , доцента кафедри комерційної діяльності і підприємництва Полтавського університету економіки і торгівлі. Також дякуємо за допомогу Устименку Андрію, учню Чапаєвської ЗОШ Чутівськоо району Полтавської області.

Останнім місцем проведення тренінгу у січні було м. Тернопіль. Семінар зібрав близько 50-ти вчителів з усієї області. Щира вдячність Ігорю Вітенку, заступнику директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, за допомогу та мотивацію у проведені тренінгу з інноваційно-освітніх технології у формуванні компетентності підприємливості.

16388755_1224208597669660_2003145334_oІV Всеукраїнський бізнес-турнір “Стратегія фірми-2017” проходить за підтримки Міністерства освіти й науки, Інституту модернізації змісту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця,  компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна», міжнародної консалтингової компанії KPMG, ВГО «Поруч», «Компанії інтелектуальних технологій».

Цього року турнір буде проходити з 20 лютого до 22 квітня 2017 року.

Метою турніру є формування підприємницьких навиків, виявлення представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, спонукання молоді до усвідомленого і чіткого вибору професії, зокрема в економічній сфері, націлення її на ефективне навчання протягом життя з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій, подальшу самореалізацію й отримання свого першого життєвого досвіду.
Нагадуємо, що реєстрація на турнір уже відкрита і доступна на сайті kint.com.ua у розділі Стратегія фірми. Участь для учнів і студентів є безкоштовною. Фіналістам буде покрито проїзд до м. Київ (частково), проживання у м. Київ (повністю). Передбачені цінні призи для фіналістів і переможців від спонсорів та організаторів турніру.

Організація і проведення ІV Всеукраїнського бізнес-турніру “Стратегія фірми-2017” має можливість охопити і сконцентрувати зусилля різних сфер суспільства: середньої і вищої освіти, бізнесу, держави, громади ― для зміни і забезпечення ефективного процесу професійного вибору і становлення, підвищення рівня економічної  і цифрової грамотності і мотивації, формування культури підприємництва і прозорого ведення бізнесу і справ в Україні з використанням сучасних інформаційних продуктів.

Організатор турніру – Віталій Паздрій, експерт ВГО «Поруч», співавтор бізнес-симуляції ViAL+
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт