Завершився IV Всеукраїнський бізнес-турнір “Стратегія фірми-2017”

25/04/2017

21 квітня 2017 року – знаменний день. Завершився ще один етап життя – IV Всеукраїнський бізнес-турнір “Стратегія фірми-2017”.  19-20 квітня учасники активно змагалися в очному фіналі. Так пристрасно, що навіть голови підняти не було коли. І банкротства, і нові “старі” схеми, нестандартні ходи, все було.

Третій день фіналу, 21 квітня почався прекрасним тренінгом для наставників (вчителів і викладачів з усієї України) під керівництвом Прохорової Єлени Вікторівни і Гребешкової Олени Миколаїівни. Гості заходу зробили СВОТ-аналіз КНЕУ. А після обіду з 15:00 до 16:30 відбулися урочисті заходи у Залі колегії МОН України. Відзначили переможців Дипломами за підписом Заступника Міністра освіти і науки України Хобзея П.К., грошовими призами від ВГО “Поруч” ,пам’ятними призами від міжнародної консалтингової компанії КПМГ, прекрасними книгами про підприємницьку освіту від ректорату і проректора КНЕУ Анатолія Михайловича Колота і сертифікатами від Президента Компанії Інтелектуальних Технологій Грищенку Володимиру Олександровичу. Бездоганно і надзвичайно тепло, по-дружньому проводила захід Косик Вікторія Миколаївна. І все в колі друзів, партнерів, учасників, наставників і зацікавлених осіб.

Вірна команда завжди підставила плече. Сторінка IV Всеукраїнського бізнес-турніру “Стратегія фірми-2017” перегорнута. Вітаємо нашихпереможців. Вони цілеспрямовано ішли до перемоги:

Шкільна ліга:

1.Котов Денис Ігорович (Кропивницький).

2.Гожий Павло Петрович (Кропивницький).

3.Болілий Валентин Олегович (Кропивницький).

4.Статкевич Ольга Андріївна (Тернопіль).

Студентська ліга:

1.Поганяйло Ярослав Володимирович (Київ, КНЕУ)

2.Бакута Владислав Сергійович (Київ)

3.Статкевич Володимир Андрійович (Тернопіль, ТНТУ)

Ліга наставників:

Волковська Яна Віталіївна (Харків, ХНЕУ)

Котов Ігор Васильович (Кропивницька ЗОШ №4)

Онищенко Євген Вячеславович (Кропивницька НВО ЗОШ №25)

Задорожний Олександр Володимирович (НВО ЗНЗ №16)

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт