19 вересня група волонтерів ГО «Поруч» відвідала захід, присвячений обміну шведсько-українським досвідом щодо вирішення конфліктів у сучасному демократичному суспільстві.

25/09/2015

IMG_8922 Під час заходу висвітлювались такі питання як налагодження відносин між країнами Прибалтики, Скандинавії та Причорноморського регіону, вплив війни на розвиток та співпрацю європейських держав з Україною.

Захід умовно поділявся на 3 частини:

  • Промова представника посольства Швеції щодо співпраці уряду з народними масами через громадські організації. Було наголошено, що побудову сильної країни необхідно почати зі становлення сильних правових інститутів, які б не дозволили узурпувати владу та забезпечували механізми здійснення самоврядування.
  • Виступ Олександра Свєтлова, випускника шведського інституту, з приводу побудови демократії на теренах пострадянського суспільства. Вчений на прикладі досвіду закордонних країн розповів про способи становлення демократичної системи в Україні та підкреслив важливу роль волонтерських організацій у співпраці з урядом на шляху побудови демократії.
  • Промова Михайла Смутка, генерального продюсера Першого національного каналу з питань інформаційної війни та її впливу на громадкість. Михайло розповідав про засоби ведення такої війни та залучав волонтерів допомогти у цій справі.

Волонтери го «Поруч» приймали активну участь в обговоренні всіх питань, мали змогу ознайомитися з досвідом Швеції у становленні демократії та побудові суспільства з активною громадянською позицією.IMG_8925 (1) IMG_8925

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт