25 липня волонтери ГО «Поруч» взяли участь у другій проектній школі Майстерні Активного Громадянина: Цінності. Мотивація. Втілення.

29/07/2015

11230978_896192253786540_5506438908282396715_nУ комфортній атмосфері America House Kyiv ми дізналися про вирішальну роль Цінностей для майбутнього країни та особистого розвитку; відчули образ Українського щастя, майстерно переданий Сергієм Опрею, який розповів про Нові цінності, що формуються в Україні, їх унікальність та вплив на світ. В інтерактивній формі ми мали змогу віднайти свої внутрішні цінності.

Під час даного заходу волонтери ГО «Поруч» отримали заряд Мотивації та план до втілення своїх Мрій від Романа Ільченка, який поділився своїм баченням того, як віднайти своє місце у світі; відповісти на питання, що я хочу? що таке мрії? як їх досягати? Розповість, в чому різниця між Мріями і Цілями.

Також завдяки Григорію Кравцову ми дізнались про те, як цінності, що переважають в країні, визначають її місце в світі, побачили положення України на світовій «Карті Цінностей» та шлях, куди ми рухаємося.

Завдяки присутнім на даному заході експертам та діячам громадського середовища, що тримають руку на пульсі динамічних змін в Україні (а часом і докладають руку до їх втілення),  ми почули їх бачення Нових цінностей, що змінюють обличчя світу і України та як кожен із нас може знайти себе у цьому процесі.

Після проходження МАГ волонтери ГО «Поруч» дізнались відповіді на питання:
• яке місце Україна займає в ціннісній картині світу і куди ми рухаємося?
• як те, що відбувається у нас змінює систему світу в цілому
• яке місце я займаю у процесах, що змінюють світ
• що дає сили діяти і змінювати своє життя
• як віднайти внутрішню мотивацію
• що таке мрія
• яка різниця між мріями та цілями
• як правильно ставити та досягати цілі.

Волонтери ГО «Поруч» щиро дякують організаторам школи Майстерні Активного Громадянина: Цінності. Мотивація. Втілення. за затишну атмосферу заходу, приємні емоції та здобуті знання.

 

 

 

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт