28-29 березня відбудуться тренінги для активних педагогів у м. Сєвєродонецьку

22/03/2016

network_of_people-1024x757За підтримки ГО «Поруч» відбудеться Тренінг «Управлінська майстерня: економічні підходи у діяльності ЗНЗ (з використанням бізнес-симулятора ViAL+)»

Організатори: Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Компанія інтелектуальних технологій.

Дата: 28 і 29 березня (2 групи), 9:15-16:00.

Місце: Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за адресою: вул. Гагаріна, 111, м. Сєвєродонецьк, Луганська область.

Час і тривалість тренінгу: Тренінг є одноденний, тривалістю 5 годин. Початок о 9:15 і триватиме до 16:00.

Мета тренінгу: удосконалити економічні та управлінські компетентності в керівників ЗНЗ, популяризувати економічні підходи до управління середніми загальноосвітніми закладами.

Опис: Тренінг є інноваційним рішенням поєднання бізнес-підходів з традиційною управлінською практикою у ЗНЗ. Він проводиться з використанням бізнес-симулятора ViAL+. Це повноцінний аналог популярних на Заході навчальних комп’ютерних програм.

Учасники отримають у повне розпорядження тренінгові компанії і стартовий капітал, керуватимуть роботою шести основних структурних підрозділів компанії ‒ виробничого, фінансового, маркетингу і збуту, аналітичного, персоналу і бухгалтерії.

Пізніше отримані уміння і навики управлінці зможуть використати у своїй практиці реформування своїх навчальних закладів, впровадження інноваційних інструментів навчання й управління навчальними закладами.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт