4 червня – благодійний концерт “Від сябра до брата”

21/05/2015

3CU91UmuJnA4 червня у Києві відбудеться благодійний концерт “Від сябра до брата”.

Медики ВСУ не можуть покрити всі потреби фронту, особливо в таких гарячих точках як Піски, Авдіївка (Донецька область). Тому потрібна допомога медикам-волонтерам з Першого добровольчого мобільного госпіталю ім. Пирогова. Госпіталь базується в Артемівську, надає допомогу військовим, добровольцям і мирному населенню.
Для ефективного виконання своїх завдань госпіталю необхідний власний автопарк. У квітні волонтери вже передали їм реанімобіль і отримали замовлення на ще одну машину швидкої допомоги. У перший же тиждень цей реанімобіль вивіз понад 50 поранених із зони АТО.

Незважаючи на перемир’я, кожного дня є нові постраждалі. Потреба в нових машинах не зменшується.

Благодійний концерт “Від cябра до брата”, який об’єднав українців і білорусів, спрямований на збір коштів на ще один реанімобіль.

У концерті візьмуть участь гурти з України (Роллікс, Гайдамаки) і з Білорусі (Дай дарогу, Трубецькой). Під час концерту буде проведено благодійний аукціон. Ведучі – Соня Сотник і Сергій Кузін.

Концерт відбудеться 4 червня в київському клубі “Атлас”.

Квитки можна придбати в касах Києва і на сайті http://pmk.karabas.com/kiev/concerts/blagotvoritelnyj-koncert-ot-syabra-do-brata

Прес-центр “Поруч”

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт