За підтримки ГО «Поруч» відбулося відкриття ролерського сезону 2016

18/04/2016

IMG_658116 квітня у парку КПІ, м. Київ, відбулося відкриття ролерського сезону 2016 за підтримки громадської організації «Поруч», торгівельної марки «Аскольд», спільнот Typical Roller, UA-Slalom та Labour Shop.

Подія зібрала представників різних поколінь роллерів, як професіоналів, так і любителів “взуття на колесах”. Майстри ролерського мистецтва змогли позмагатися у різних категоріях та продемонструвати свої навички. Початківці та любителі мали змогу потренуватися та відточити свої навички. Активно займалися роллерським спортом і зовсім юні спортсмени.

Активний учасник відкриття сезону, активіст ГО «Поруч» Христина Гиренко зазначила:

“Діяльність нашої громадської організації спрямована на виховання лідерів нової генерації. А неодмінною складовою цього процесу є спортивне виховання! Тому ролерський спорт є гарним прикладом культивації здорового способу життя серед молодіі”.

Наприкінці змагань організатори вручили переможцям ролерських конкурсів призи від партнерів – громадської організації «Поруч» та торгівельної марки «Аскольд».

DSC_0196 DSC_0415 IMG_6574

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт