У Києві відбулася презентація анімаційного фільму Cafard

25/04/2016

210192На запрошення Посольства Бельгії в Україні Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів відвідав бельгійський кінорежисер Ян Бюлтил (Jan Bultheel), який презентував фільм «Cafard» та провів воркшоп з анімаційної техніки “motion cap”.

Показ фільму відбувся 22 квітня 2016 року у кінотеатрі “Ліра” (вул. Велика Житомирська, 40). Захід, зокрема, відвідав Посол Бельгії в Україні, пан Люк Якобс, Перший Секретар посольства Жан де Ланнуа. Глядачем прем’єрного показу став волонтер ГО “Поруч” Роман Неколяк.

Протягом 16 років Ян працював режисером у своїй власній компанії “Pix & Motion” яка принесла йому міжнародне визнання численними нагородами. Cafard його перший анімаційний повнометражний фільм.

«Cafard» – це художні розповіді про пригоди Бельгійського бронедивізіону в буремні роки Першої світової війни, зокрема, й на території України. Після перегляду фільму Ян розповів про роботу над стрічкою, переваги та недоліки створення анімаційного фільму без розкадрування за допомогою технології «захоплення руху». Однією з переваг даного способу зйомки є більша увага акторів до власної гри та ролі, можливість не відволікатися на деталі простору які буду змонтовані комп’ютерними дизайнерами в ході фінального композитингу стрічки.

Виступ режисера також торкнувся технічних особливостей запису рухів, налаштування, освітлення, спеціальних ефектів та фінального композитингу.

На завершення глядачі мали змогу задати запитання.

L + P - RUS Konjoechi Oorlogsgeweld_2 P - B Flanders Ieper, pantsers in modder P - RUS Galicië kampvuur

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт