Громадська організація «Поруч» підтримала проведення Тижня сталого розвитку в КНЕУ

30/04/2016

Громадська організація «Поруч» підтримала проведення Тижня сталого розвитку , що тривав 25-28 квітня у Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана за підтримки проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ). Активісти організації активно долучалися до всіх заходів протягом тижня.


3Тиждень відкрив круглий стіл «Сталий місцевий розвиток: погляд очима різних поколінь». З словами привітань та побажань гарного старту звернулися до присутніх проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Чужиков В.І., заступник декана факультету економіки та управління Гребешкова О.В. та спеціаліст МРГ з моніторингу та зв’язків із громадськістю Слабінська Світлана, яка презентувала здобутків освітньої мережі МРГ. Свої доповіді з питань сталого розвитку також представили:

  • експерт ГО «Поруч», к.е.н., доцент, засновник сайту «Освітні тренди» Сацик В.І. (Роль університету у просуванні ідеї сталого розвитку)
  • керівник Центру соціокультурного проектування Міжнародного товариства прав людини, заступник директора Інституту місцевої  демократії Мосунов М.М. (Роль освіти та науки в просуванні принципів сталого розвитку)
  • к.е.н, доцент, заступник декана факультету маркетингу Дима О.О. (Досвід факультету маркетингу у поширенні принципів сталого розвитку)
  • волонтер ГО «Поруч», студент 2 курсу Дементьєв Владислав (Громадська активність молоді для сталого майбутнього української нації)
  • експерт ГО «Поруч», к.е.н., доцент Келічавий А.В.(Сучасна парадигма сталого розвитку)

5Координатор проекту МРГ в КНЕУ, к.е.н., доцент Усик В.І. ознайомила присутніх з діяльністю мережі, запросила долучатися до майбутніх заходів, а також ще раз наголосила на основних подіях, які будуть відбуватися протягом тижня.

26 квітня в рамках круглого столу «Державна політика інноваційного розвитку» було обговорення тематичного напряму «Інноваційні домінанти сталого розвитку за участі місцевих громад», на який студенти підготували доповіді щодо різних аспектів сталого розвитку та процесу децентралізації. Участь в круглому столі взяла активістка ГО «Поруч» Христина Гиренко. Наприкінці дня, студенти прослухали коротку лекцію про наслідки Чорнобильської катастрофи та переглянули документальний сюжет на тему «Чорнобиль. 30 років поспіль…»

27 квітня в КНЕУ відбувся відбірковий тур дебатів зі сталого розвитку, в яких брали участь три команди, серед яких і команда волонтерів громадської організації «Поруч» – Ігор Тітов, Христина Гиренко, Анастасія Сулима. В склад журі увійшли к.е.н., 13106097_1321908404492707_1220043167_oдоцент Келічавий А.В, к.е.н, доцент Усик В.І. та асистент з фінансового менеджменту в спільному проекті Світового банку та Мінрегіону Інна Мацапура. Студенти дебатували на цікаві теми, які стосувалися таких цілей сталого розвитку як якісна освіта,
підтримання хорошого здоров’я та розумні міста. Першість журі віддали команді “Економікус” (Ольга Пронько, Анастасія Тетьора та Євген Мороз) яка зможе поборотися за право представляти КНЕУ на всеукраїнському конкурсі в м.Одеса 16-17 травня.

28 квітня в межах активісти громадської організації «Поруч» разом із викладачами та студентами КНЕУ долучилися до акції «Збережи життя» – Green Tree Challenge. Естафету Київський національний економічний університет ім.В.Гетьмана отримав від Сумського національного аграрного університету та передав Дніпропетровському національному університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. На території університету висадили магнолію, що символізує 12-ту ціль сталого розвитку – відповідальне споживання, а також інші зелені насадження.

Висловлюємо подяку організаторам Тижня сталого розвитку в КНЕУ за можливість долучитися до популяризації ідей сталого розвитку серед молоді!

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт