Про нас

Всеукраїнська громадська організація «Поруч» – спільнота волонтерів, які об’єдналися з метою реалізації благочинних проектів. Заснована у 2011 році, діє на підставі Статуту.

Наше гасло: «Ми поруч, щоб допомогти!»

Мета організації: виховання лідерів нової генерації через популяризацію волонтерського руху та сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Основні завдання:

• укріплення потенціалу організацій громадянського суспільства за допомогою експертної та ресурсної підтримки

• поширення демократичних цінностей у суспільстві

• патріотичне та інтелектуальне виховання молоді

• сприяння розвитку соціальних інновацій та соціального підприємництва

• поширення та імплементація концепції сталого розвитку

• організація дослідницьких программ, воркшопів та конференцій на соціогуманітарну тематику

• налагодження взаємодії громадян та органів місцевого самоврядування, підтримка місцевих громад

• просування ідей гендерної рівності у суспільстві


Сайт Poruch.ua надає безкоштовний інформаційний сервіс для волонтерських і громадських організацій, а також збирає звернення людей і організацій, які потребують допомоги.

Ваше звернення про допомогу реєструйте за посиланням http://poruch.ua/category/dopomoga-tut

Інформацію про волонтерську ініціативу можна додати на сайт, заповнивши реєстраційну форму http://poruch.ua/category/volonteram

Poruch.ua не є комерційним або політичним проектом. Підтримкою сервісу займаються наші координатори за власний кошт.

Запрошуємо волонтерів до співпраці!

Приєднатися можна, заповнивши анкету за наступним посиланням


НАША КОМАНДА


 


Untitled-1(3)
Марія Тищенко

виконавчий директор, експерт

к.е.н, доцент кафедри політичної економії ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана».

Відповідає за реалізацію соціальних проектів. Має багаторічний досвід волонтерської діяльності.

Ментор команди з реалізації соціальних проектів Enactus KNEU (Переможці національних змагань з соціальних проектів, 2014 року), тренер Федерації миру в України.

Дослідник міжнародних проектів: Європейської Комісії SEARCH – «Обмін активами знань: міжрегіонально згуртовані сусідні регіони» 2012 р.; проекту «Місцеве самоврядування в Україні: підвищення кваліфікації та прикладні дослідження» (Норвезький Інститут регіонального розвитку) 2009-2014. Сфера наукових інтересів: дослідження сталого розвитку, аналіз державного і місцевих бюджетів, місцеве самоврядування.

Олег Лащук

Голова правління ВГО “ПОРУЧ”, експерт

Впровадження бізнес стандартів франчайзингу на підприємствах-партнерах. Підготовлені та впроваджені зміни законодавства щодо комерційної концесії. Запроваджений «Кодекс Етики Франчайзингу України». Створені та випускаються щорічні каталоги франшиз та журнал
TOP-FRANCHISING. Створена студентська футбольна ліга України (футбол та фут зал). Студентська збірна Украхїни 2-х кратний чемпіон світу по футболу 2007, 2009рр. Проведений чемпіонат Європи 2008 з футболу серед ВНЗ у Києві

Сфера інтересів: підприємництво, розвиток франчайзингу, стимулювання громадської активності, децентралізація, підтримка місцевих громад, розвиток студентського футболу.

foto_poruch

Ігор Тітов

адміністративний директор, волонтер

студент ДВНЗ «Київський національний університет ім. В. Гетьмана», фоторепортер, веб-розробник.

Організатор молодіжно-культурних заходів у сфері художньої самодіяльності. Учасник олімпіад та турнірів з економіки. Співорганізатор тренінгів, лекцій, воркшопів. Співзасновник освітнього проекту “Necessary education”.

E-mail: titov.poruch@gmail.com

Сфера інтересів: ІТ, веб-розробка, фоторепортаж, motion-design

12665602_1544334122545516_1019963862_n

Христина Гиренко 

керівник відділу інформації та зв’язків з громадськістю, волонтер

Студентка ДВНЗ “КНЕУ ім.В.П.Гетьмана”, спеціальніть фінанси та кредит. Координатор освітньо-культурних проектів, заходів. Фасилітатор проекту “Школа волонтерів”. Фасилітатор серії тренінгів з Лідерства. Учасник міжнародних проектів “Integration camp of social entrepreneurship”, Гданськ (Польща), “Keep calm and learn ­unity. Lessons for fu­ture generations”, Мажейкяй(Литва), “Study Tours to Poland”, Новий Сонч(Польща).

E-mail: k.hyrenko@gmail.com

 

nPIflFhk24IАнастасія Сулима

керівник прес-служби, волонтер

Студентка Київського Національного Економічного Університету імені Вадима Гетьмана.

Координатор тематичних заходів у сфері сталого розвитку, соціальних інновацій та підприємництва.Організатор молодіжно-культурних заходів у сфері художньої самодіяльності. Учасниця молодіжних обмінів у Польщі, Литві. Є координатором прес-служби “Поруч” та поїздок до дитячих будинків. Співорганізатор тренінгів, тематичних заходів у сфері сталого розвитку, соціальних інновацій та підприємництва.

Сфера інтересів: фото- та відеозйомка, соціально-культурне та інтелектуальне дозвілля молоді, молодіжні обміни, соціальне підприємництво, сталий розвиток, графічний дизайн

Ірина Сошнікова

редактор, волонтер

Педагог, журналіст.

За багаторічну співпрацю та висвітлення діяльності Православної церкви в нашому регіоні, в 2012р. нагороджена Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України УПЦ Володимиром Орденом Української Православної Церкви святої рівноапостольної княгині Ольги ІІІ ступеня.
Також має багато грамот, дипломів і подяк за висвітлення діяльності різних громадських організацій, місцевих органів самоврядування, підприємництва у рідному регіоні, меценатів та волонтерів. У 2016р. була нагороджена почесною грамотою та стипендією Херсонської облдержадміністрації у числі кращих журналістів області за серію публікацій про діяльність волонтерів на допомогу українській армії. У лютому 2017р. – щорічною відзнакою журналістам, які сприяють розвиткові благодійності в Україні, “Голос благодійності” від Всеукраїнської Благодійної організації «Український форум благодійників».
Брала активну участь у створенні “Книги пам’яті” Херсонської області на честь загиблих земляків-учасників АТО.
З 2008р. неодноразово ставала членом різних координаційних рад та постійних комісій, що працюють при Каховській міській та Каховській районній радах.
Брала участь у кількох журналістських тренінгах, що проводилися МГО “Інтерньюз-Україна” у Києві (2013р.) та Одесі (2014р.) і ставала переможцем кількох хвиль Програми малих грантів цієї ж організації (з написання авторських журналастських матеріалів з тем: “Політичні, економіко-соціальні та культурні шляхи реінтеграції Донбасу і його населення після завершення конфлікту”; “Збереження територіальної цілісності України”; “Наслідки російської агресії проти України і їхнє значення для міжнародних відносин”; “Російська воєнна агресія й інформаційна війна проти України та способи ефективного протистояння їй”) у 2014-2015рр. Брала участь і отримала сертифікат учасника семінару «Всесвітня торгівельна система: вплив СОТ та ЄС на український бізнес», проведений у жовтні 2015р. у місті Нова Каховка Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

E-mail: ilvashchenko@ukr.net


ЕКСПЕРТИ


2016-02-01_19-31-33

Ірина Дегтярьова

експерт

к.філол.н., докторант кафедри права та євроінтеграції Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Заступник голови Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, visiting researcher у Фундації польських ректорів (м.Варшава, Польща).

Сфера наукових інтересів: державне управління, політика у сфері вищої освіти і науки, міжнародна діяльність і міжнародне партнерство у сфері вищої освіти і науки, європейська інтеграція.

 

 

DluhopolskyОлександр Длугопольський

експерт

д.е.н., професор кафедри економічної теорії, директор НДІ інноваційного розвитку та державотворення Тернопільського національного економічного університету.

Має досвід роботи у міжнародних проектах TEMPUS (Leeds Metropolitan University, UK, 2004; Sapienza University, Italy, 2007), “Інноваційний університет та лідерство” (University of Warsaw, Poland, 2014), Erasmus+ (Krzyżowa, Poland, 2015).

Сфера наукових інтересів: суспільний сектор, публічні фінанси, соціальна економіка, антикорупційні реформи, реформи у сфері освіти і науки.

 

 

2_200

Віра Усик

експерт

к.е.н., доцент КНЕУ, Координатор Ресурсного центру зі сталого розвитку КНЕУ.

Тренер міжнародної навчальної-тренінгової програми “Весняна академічна школа БУКОВЕЛЬ 2016”, Тренер сесій в межах Літньої муніципальної школи, Національний фасилітатор програми “Активні громадяни” за підтримки Британської ради, Член університетської команди з реалізації проекту “Імплементація стратегії академічної доброчесності університету” Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, Тренер курсу «Сталий розвиток за участі громад» проекту ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток , орієнтований на громаду”

Cфера інтересів: освіта, лідерство, сталий розвиток

Сфера наукових інтересів: макроекономічний аналіз національної економіки, правила макроекономічної політики, ефективність муніципального управління.

 

 
volonter 1Арсен Келічавий 

експерт

координатор з міжнародних питань. Кандидат економічних наук. доцент кафедри політичної економії КНЕУ імені Вадима Гетьмана. Консультант Міжнародної організації міграції в рамках проекту “Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні”. Організатор, лектор, тренер міжнародних та національних заходів з питань вищої освіти, сталого розвитку, соціального підприємництва.

Cфера інтересів: сталий розвиток, підтримка місцевих громад, вища освіта

 

 

7Bcv3w7IkEs

Тетяна Шиян

експерт

канд.пед.наук, доцент кафедри іноземних мов Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського.

Участь у міжнародних проектах: Міжнародна літня школа «Навчання впродовж життя та освіта у Швеції», Шведський Інститут, м.Лунд, Швеція; університетський курс «Демократія, права людини: глобальні перспективи в освіті», факультет суспільних дисциплін та кафедра педагогіки Університету м. Умеа, Швеція; Програма професійного розвитку «Культурна політика в умовах глобалізації світу», центр розробки навчальних курсів та міжнародна літня школа «Leadership and Management for Integrity», Центральноєвропейського університету, м. Будапешт, Угорщина; міжнародний воркшоп з розробки навчальних курсів «Викладання доброчесності», м. Кишинів, Молдова.

Коло наукових інтересів: академічна доброчесність, крос-культурна компетентність, іноземна мова для професійного розвитку, змішане навчання, онлайн освіта.

 

 

volonter 4Лідія Айзікова

експерт

викладач кафедри іноземних мов Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

Інтереси – Іноземна мова як засіб професійного та особистісного розвитку –  Соціальні аспекти сталого розвитку – Глобальна компетентність для міжнародного лідерства – Крос-культурні комунікації сучасної молоді. Міжнародна літня школа «Вступ до стратегій сталого розвитку», Шведький Інститут та Інститут Блекінге, м. Карлскруна, Швеція – Програма професійного розвитку «Human dimension in global environmental changes», Центр розробки навчальних курсів Центральноєвропейського університету, м.Будапешт, Угорщина – Університетський курс «Democracy, Human Rights , and Gender – Global Perspectives in Education», Факультет суспільних дисциплін та Кафедра педагогіки Університету м. Умеа, Швеція.

 

 

Govorun

Надія Говорун

експерт

викладач кафедри германської філології Киівського університету імені Бориса Грінченка, учасник волонтерської групи “Лєнта за лєнтою”.

Сфера наукових інтересів – міжкультурна комунікація

 

 

 

12189694_748261968619082_4643689153504097327_nОльга Криворучко

експерт

працівник Міністерства освіти і науки України. Магістр з державного управління економікою ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Сфери інтересів: державна політика у сфері освіти і науки, регіональна політика, розвиток територіальних громад, молодіжна політика.

 

 

 

12417621_179602032403342_7682846069042467852_nТетяна Матусевич

експерт

кандидат філософських наук, начальниця відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, старший викладач кафедри соціальної політики Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Організатор, співорганізатор, модератор та учасник численних конференцій, круглих столів з проблем гендерної рівності в освіті та соціальній роботі, конфліктів, розбудови миру, впровадження політик рівності. Заступник головного редактора журналу «Філософія освіти». Член Міжнародного товариства з універсального діалогу (ISUD), European Network on Gender Equality in Higher Education, Центрально-европейського товариства філософії освіти (CEUPES), Товариства філософської педагогіки ім. Б.Ф.Трентовського (Польща).Національний фасилітатор програми Британської Ради “Активні громадяни”, координатор даної програми в НПУ ім. М. Драгоманова. Координатор програми Еразмус+ в НПУ ім. М, Драгоманова.

Сфери інтересів: стимулювання громадської активності,молодіжні обміни, соціальне підприємництво, вища освіта, розвиток лідерства

Коло наукових інтересів: філософія освіти, соціальний розвиток, соціальний активізм, гендерні аспекти освіти, соціальна філософія, політики рівності.

 

 

13336388_1787273744841797_1670224578_nОльга Полікарпова

експерт

к.е.н., ст.викладач кафедри економічної теорії Тернопільського національного економічного університету.

Має досвід роботи у міжнародних проектах Erasmus+ (Krynica, Poland, 2015).

Сфера наукових інтересів: монетарні режими, монетарна політика ЄВС, макропруденційна політика.

 

 

volonter 2Валентина Засадко

експерт

кандидат економічних наук, старший науковий співробітник регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові.

 

 

 

 

12873507_1751880948381077_179324906_o

Оксана Мельник

експерт

к.е.н, доцент кафедри стратегії підприємств ДВНЗ “КНЕУ ім. В. Гетьмана”

Національний фасилітатор семінарів та тренінгів: тренінг «Стратегія лідера щодо розвитку органу влади», Школа вищого корпусу державної служби; стратегічна сесія «Формування стратегії розвитку міста», Кам’янець-Подільська міська Рада.

Сфера інтересів: стратегія підприємств, стратегічний процес на підприємствах, управління змінами, економічна безпека, управління нематеріальними активами, управління соціальними проектами.

 

 

DSC_3885Віталій Паздрій

експерт

викладач кафедри стратегії підприємств КНЕУ імені Вадима Гетьмана, генеральний директор Компанії Інтелектуальних Технологій, співтворець потужної української бізнес-симуляції ViAL+, національний фасилітатор British Council.

У 2011 р. був обраний Президентом студентської палати JCI Youth Україна.

Організатор численних соціально орієнтованих бізнес-турнірів для дітей і молоді України. Працює над удосконаленням змісту бізнес-освіти у вітчизняних школах і ВНЗ, методичними засадами виховання нової української бізнес-еліти.

Виступає експертом у питаннях впровадження бізнес-навчання на всіх рівнях освіти, реформування освітнього простору, формування професійних і м’яких компетенцій у молоді і фахівців, використання програми Active Citizens для формування соціально активної громади, поглиблення співпраці освітніх рівнів, бізнесу, громади, держави

023

Олена Лісічкіна-Мельник

експерт

Аспірантка Київського Національного Економічного Університету імені Вадима Гетьмана.

Фінансист, випускниця Харківського національного університету будівництва та архітектури.

Сфера інтересів: державна політика у сфері природокористування, сталий економічний розвиток в контексті глобалізації, інтелектуальний розвиток молоді.

 

 

ПотийОлександр Потій

експерт

д.т.н., професор кафедри безпеки інформаційних та технологій Харківського національного університету ім.. В. Каразіна, заступник головного конструктора АТ Інститут інформаційних технологій.

Проводить активну громадську роботу у сфері інформаційної та кібербезпеки держави, електронного врядування, електронної ідентифікації. Заступник голови науково-експертної ради з питань розвитку інфраструктури відкритих ключів України при Міністерстві юстиції України, член Громадської ради Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації. Має досвід роботи у міжнародних проектах TEMPUS, “Інноваційний університет та лідерство” (University of Warsaw, Poland, 2014).

Сфера наукових інтересів: інформаційна та кібербезпека, e-government, реформи у сфері освіти і науки.

 

16176448_10211695143396446_6301645_nМикола Семенов

експерт

Кандидат педагогічних наук, доцент, дослідник у сфері вищої освіти.

Має досвід створення та впровадження системи управління якістю освіти в університеті, розробки нормативних документів та стандартів організації навчального процесу. Досвід організації та впровадження дистанційного та змішаних форм навчання, зокрема в умовах переміщеного університету. Більш двадцяті років викладає курс програмування.

Коло наукових інтересів: вища освіта, система забезпечення якості освіти в університеті, стратегія розвитку університету, внутрішній аудит діяльності університету, комплексний аналіз та оцінка діяльності університету та окремих структурних підрозділів, організація дистанційного та змішаного навчання.

20170221_195116Ірина Іващук

експерт

д.е.н., професор, професор кафедри міжнародної економіки Тернопільського національного економічного університету. Лауреат премії Президента України для молодих вчених (2006 р.).
Має досвід роботи у виконанні проектів програми Європейського Союзу Tempus Tacis, проходила стажування в Université Lumière Lyon 2 (м. Ліон, Франція).
Сфера наукових інтересів: питання глобального економічного розвитку, міжнародні економічні відносини, реформи у науково-освітній сфері.

 

 

БезымянныйРоман Помазан

експерт

Архітектор та урбаніст бюро Урбан Састейн Архітектура. Архітектурна практика з 2008 року, заснування УрбанЛабКиїв – 2014, реалізовані проекти – ЖК Паркове місто, Комфорт Таун.

Іноваційний архітектор, міський планувальник, урбаніст, дослідник міст та кульутрний активіст. Фокусується на сталому розвитку та зеленій архітектурі, ревіталізації промислових теренів та збереженні природного середовища, розвитку культурних громадських просторів. Разом з місцевими НГО та муніципалітетами впроваджує розбудову громад, стратегування культурних та креативних індустрій й сталий міський розвиток. Очолюючи УрбанЛабКиїв провів декілька міських та кульутрних досліджень, воркшопів та стратегічних сесій для міст: Бердичів, Переяслав, Маріуполь. Одне з найостанніших дослдіжень присвятив міським викликам міста Києва. Він промоціює архітектурне мислення та холістичний міський розвиток через освітянські та медіа проекти. Такі проекти як дитяча урбаністична школа Свідомі, Урбан Рефлексії є частиною дії спрямованих на розповсюдження усвідомленного урбанізму.

Сфера інтересів: сталий розвиток, громадський простір

Юрій Орел

експерт

к.держ.упр., доц., декан факультету соціально-економічного управління, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Є автором 28 публікацій, з них 23 наукових та 5 – навчально-методичного характеру та учасником 21 наукової конференції, за матеріалами 13 з них опубліковано наукові праці. Також брав участь у реалізації низки проектів, зокрема, за участі таких впливових міжнародних організацій, як: USAID, GIZ, IFES; брав безпосередню участь у 15 виборчих кампаніях, де здобув значний досвід у сфері стратегічного планування і управління, в тому числі із забезпеченням принципів багаторівневого управління (multi-level governance), розвитку потенціалу та формування мереж з різними зацікавленими сторонами та брав участь у роботі понад 20 комунікативних заходів (конференції, круглі столи, обговорення (експертне та громадське), семінари), які проводилися з метою обговорення пропозицій та зауважень щодо необхідності та доцільності реформування виборчого законодавства, впровадження децентралізації, реформ місцевого самоврядування, внесення змін та доповнень, пов’язаних із проходженням державної служби в Україні. Учаник 8 навчальних тренінгів-семінарів, які проводилися представниками ЦВК, ОБСЕ, IFES, КВУ, Венеціанської комісії з цієї проблематики.

Сфера інтересів: децентралізація, формування спроможних об’єднаних територіальних громад, трирівнева взаємодія;бізнес-влада- громада;, виборчий процес, виборче законодавство, забезпечення сталого розвитку, досягнення макроекономічної рівноваги


Олег Кулініч

експерт

К.держ.упр., доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики ХарРІ НАДУ при Президентові України. Аналітик, керівник проектів, тренер, коуч. Автор-розробник настільних та інтелектуальних ігор. Досвід управлінської діяльності в органах місцевого самоврядування (понад 8 років). Експерт Програми підтримки молодіжної політики у країнах регіону Східного Партнерства (EPYRU). Член координаційної ради з питань реалізації проектів і програм міжнародної технічної допомоги у Харківській області. Член громадської ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Харківській обласній державній адміністрації.

Сфера інтересів: Управління проектами в публічній сфері, розвиток сільського зеленого туризму, підтримка місцевих громад.

 

Олег Серняк

експерт

Кандидат наук з державного управління, доцент кафедри міжнародної економіки, маркетингу та менеджменту Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету
Керівник Громадської організації «Молодіжне телебачення», заступник голови Громадської організації «Асоціація сприяння розвитку безперервної освіти громадян», Голова Правління ОСББ «Пасічнянське» (м. Івано-Франківськ), член Національної спілки журналістів України
Тренер із 10-річним стажем: сертифікований тренер із інтерактивних методів навчання, сертифікований тренер із написання та реалізації соціальних проектів, сертифікований тренер програми «Молодіжний працівник», тренер Національної програми «Демократична школа»
Спеціалізація: адвокасі, командна робота, кризовий менеджмент, менеджмент, організаційна культура та лідерство, освіта з демократичного громадянства/освіта з прав людини, побудова коаліції та мереж, пошук і ухвалення рішень, проектний менеджмент, стратегічне планування, управління конфліктами, фандрайзинг (пошук фінансування)

Усюк Тетяна

експерт

Кандидат економічних наук, старший викладач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, заступник декана факультету економіки та менеджменту (з навчальної роботи) Житомирського національного агроекологічного університету

Учасник проектів:

2012 – “Кон’юнктура світового та регіональних ринків агропродовольчої продукції груп 01-24 УКТ ЗЕД та її вплив на ринкову рівновагу на аграрному ринку України”, Міністерство аграрної політики та продовольства України, ЖНАЕУ.

2016-2019 – «Інклюзивна модель сталого розвитку сільських громад в умовах євроінтеграційної перспективи», Міністерство освіти і науки України, ЖНАЕУ

Сфера наукових інтересів: інституційне забезпечення розвитку сільського підприємництва в умовах адаптації до євроінтеграційних змін; розвиток сільських громад; міжнародний бізнес; тарифне і нетарифне регулювання експорту та імпорту аграрної продукції.

Поліщук Марина

експерт

Викладач кафедри стратегії підприємств КНЕУ ім. В. Гетьмана

Національний фасилітатор програми “Активні громадяни” від Британської ради, тренер проекту “Школа волонтерів”, волонтер.

Сфера інтересів: популяризація волонтерства, стимулювання громадської активності, молодіжна робота

 

Владислав Яцук

експерт

заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Основна сфера діяльності – Молодіжна політика на регіональному рівні. Тренер-експерт ВГО «Поруч».

Сертифікований тренер державної програми Молодіжний працівник. Експерт в сфері діяльності органів студентського самоврядування та дорадчих органів молодіжного спрямування. Досвід громадської діяльності до державної служби 13 років.

Учасник успішних освітніх, наукових, молодіжних, проектів регіонального, національного та міжнародного рівнів. В тому числі один з ініціаторів створення Об’єднаної ради студентського самоврядування при Міністерстві аграрної політики та продовольства України проекти якої «живуть» до сьогодні.


Марта Коновалова

експерт

К.н. з державного управління, викладач кафедри соціальної політики НПУ імені М.П. Драгоманова. Організатор та співорганізатор численних міжнародних конференцій та круглих столів з питань соціальної політики та соціального забезпечення.

Сфера інтересів: державнне управління, організація та функціонування державної служби, соціальна політика та макроекономічна діяльність держави, вища освіта.


ВОЛОНТЕРИ


Untitled-1(4)Катерина Хайба 

волонтер

студентка Чорноморського державного університету імені Петра Могили.

Учасниця міжнародного фестивалю «EURAS International Youth Festival» у серпні 2014 року в Стамбулі. Взяла участь у подорожі «Навчання та практика в Німеччині» (університет Лейпцига, університет ім. Гумбольдта та Вільний університет у Берліні).

Учасниця університетських конференцій з перекладознавства.

 

 

12274398_10201108949641468_7881054518266867891_n

Анастасія Бежевець 

волонтер

співорганізатор тренінгу «Суспільний вибір» для дітей-сиріт у дитячому будинку м. Городня.Працювала в JCI Київ, та допомагала  реалізовувати проект TOYP (Ten Outstanding Young Persons).

Організовувала освітні лекції, дискусії та тренінги для молоді. У 2015 була волонтером на шведсько – українському бізнес форумі, отримала сертифікати за участь в міжнародному воркшопі “Економіка сталого розвитку” та проходження тренінгу Active Citizens від Британської Ради.Переможниця конкурсу державного департаменту США, Study of the U.S. Institutes за напрямом “соціальне підприємництво”.

 

 

11988189_1689007451323269_4376391702942122601_n

Анастасія Смірнова 

волонтер

студентка Київського національного торговельно-економічного університету, організатор культурно–освітніх заходів для молоді з акцентом на здоровий спосіб життя.

Проведенні заходи: ретро–виставка автомобілів «Клаксон», робота з ветеранами «Дні пам’яті», ролерські фестивалі, фестиваль української рок музики, благодійні заходи в дитячих будинках. Учасник воркшопу «SuccessfulPractices of Green Innovations»

Червень 2012 – волонтер під час проведення чемпіонату Європи з футболу «Євро 2012», м. Київ. Надання культурно ознайомчої  інформації іноземним гостям столиці.

 

 

12650514_543532792473740_1038471762_n

Світлана Позняк

волонтер

студентка Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, факультету міжнародної економіки та менеджменту.

Займається дослідженнями на теми: міжнародна конкурентоспроможність країн, міжнародна міграція, людський капітал. Учасниця конкурсу CFA Institute Research Challenge.

 

 

 

 

Владислав Дементьєв

Владислав Дементьєв

волонтер

студент Київського національного економічного університету імені В.Гетьмана. Переможець Всеукраїнських та міжнародних олімпіад з економіки, конкурсів науково-дослідних робіт.

Учасник міжнародних та національних молодіжних форумів, проектів й освітньо-тренінгових програм.

Cпіворганізатор міжнародних воркшопів, інтелектуальних форумів, відкритих лекцій, круглих столів. Фасилітатор тренінгів та школ для молоді

 

ky-I6TC-fPE

Неколяк Роман

волонтер

Аспірант Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України.

Юрист, випускник Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Учасник тренінгового семінару від British Council Україна «Researcher Connect», навчального семінару моделювання від Інституту міжнародної освіти CIVIC «Наше суспільство! Дебати та переговори для пошуку інтересів та компромісів».

Сфера інтересів: державна політика у сфері вищої освіти і науки, глобалізація і інтернаціоналізація вищої освіти, академічна мобільність, університетсько-промислове партнерство для заохочення інновацій у економіку та трансферу технологій, філософія культури та освіти, академічна чесність, культурна дипломатія.

 

DSC_0077Майя Сергієнко

волонтер

Закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю Фінанси і кредит: Банківська справа.

Бере участь у Європейській Волонтерській Програмі EVS в Кракові. Волонтер програми Study tours to Poland, фестиваль Єврейської культури в Кракові. Брала участь у молодіжних обмінах та тренінгах програми Erasmus+ (Youth in Action). Допомогала в організації міжнародного фестивалю «Парад культур». Активно співпрацює з NGO “European Youth Parliament – Ukraine”.

 

 

12443126_1754108938158278_267428369_nВладислав Корінь

волонтер

Студент Київського національного економічного університету імені В.Гетьмана.

Організатор акції «Напиши лист солдату» у літніх шкільних таборах на Півдні України. Бере участь в освітніх лекціях, дискусіях та тренінгах для молоді.

 

 

 

 

13178767_651157595025329_5749009896672248209_n

Софія Хом’як

волонтер

Студентка Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, факультет міжнародної економіки та менеджменту. Учасник університетських конференцій.

Учасниця інтеграційного польсько-українського табору соціального підприємництва у Гданську, екскурсії для дітей з Донецької області в місті Київ, представник ВГО”Поруч” на фестивалі “Воля громади”, волонтер під час міжнародної конференції «ВІДНОВЛЕННЯ НА СХОДІ УКРАЇНИ: Як відбувається об’єднання та інтеграція внутрішньо переміщених осіб у громадах?»

Сфера інтересів: Сталий розвиток, молодіжна робота, соціальне підприємництво

 

hhhh (1)

Данил Тищенко

волонтер

Активіст, фото- та відеорепортер, фасилітатор

 

 

 

 

 

орхан200x200Орхан Набієв

волонтер

Активіст, фасилітатор спортивних заходів.

 

 

 

БеліченкоБіліченко Поліна

волонтер

Учасниця тренінгів з тематики саморозвитку, проектного менеджменту, міжнародних соціальних проектів. Організатор благочинних локальних та всеукраїнських акцій.

 

 

 

ЛеонидЛеонід Городецький

волонтер

Заступник начальника відділу «Дружківського бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Представник найкрупнішої роллер-спліки у СНД. Член президії Дніпровської Федерації Роллер-спорту.

Сфера інтересів: роллер-спорт, юриспруденція, подорожі, музика, література.

 

 

ЄвсєєваЄвсєєва Олена

волонтер

Студентка Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» , спеціальность «Безпека інформаційних і комунікаційних систем». Координатор проекту «Школа Волонтерів» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», технічний асистент керівника проекту “Голос громади у місцевому самоврядуванні” в рамках проекту “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність”(DOBRE)

Сфера інтересів: молодіжна робота, робота з дітьми, дітьми з особливими потребами, переселенцями

 

 

Діана

Діана Уварова

волонтер

Студентка Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, факультет міжнародна економіка і менеджмент. Учасниця проектів міжнародного обміну молоддю та волонтер акції «Янголи Миру». Має досвід участі в проектах молодіжного обміну та проведення ексурсії містом Київ.

Сфера інтересів: стимулювання громадської активності, молодіжна робота, молодіжні обміни

 

 

Валерія Дубініна

волонтер

Бакалавр Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» за спеціальністю «Безпека інформаційних і комунікаційних систем». Завершила курс «Школи Лідера». Займалася організацією тренінгів за тематикою «Криптовалюта. Blockchain. Децентралізовані технології» в мережі університетів м. Харкова, наголошена подяка від «ХАІ» за активну громадську працю. Технічний асистент у «Школі Волонтерів» в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні».

Сфера інтересів: німецька та англійська мови, музика, подорожі.

 

 

Лащук Аніта

волонтер

Студент Київського Національного Університету будівництва і архітектури, архітектурного факультету.

Учасниця проектів міжнародного молодіжного обміну в Литві. Волонтер акції “Янголи миру”. Брала участь в реставраційній роботі Золотих воріт. Куратор проекту “Подаруй українську книгу бібліотекам Донбасу” в КНУБА. Волонтер на 29тій літній Універсіаді 2017 в Тайбеї. Має досвід проведення екскурсій по Києву для гостей з різних міст України та інших країн.


 

 

http://poruch.ua/mi-poruch.html 

 

КОНТАКТИ

Громадська організація “Поруч”

 

email: info@poruch.ua

 

 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт