“Academic Integrity: Your Path to Academic Success” освітній семінар в Американському Домі

05/11/2016

 

20 жовтня в Американському Домі відбувся семінар “Академічна доброчесність – твій шлях до успіху в освіті”.
Модерував лекцію координатор Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) Тарас Тимочко. Проект адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України та Посольства США в Україні.
На семінарі, зокрема, обговорювали наступні питання: що таке академічна доброчесність та на яких принципах та правилах вона грунтується, яка роль академічної чесності в якісній освітній та науковій сфері. Як академічна доброчесність трансформує освітньо-наукову сферу, економіку та впливає на розвиток країни в цілому?
Тарас Тимочко, фото : Громадське Радіо

Тарас Тимочко, фото : Громадське РадіоЯк принцип прозорості академічної доброчесності впливає на ринок праці? Яка роль мотивації у навчанні та місце викладача і студента у затвердженні принципів академічної доброчесності в університеті.

Презентація закінчилася дискусією з аудиторією.
Відеозапис доступний на youtube каналі  EducationUSA Ukraine.
Нещодавно за підтримки Посольства США в Україні та Американських Рад з міжнародної освіти друком вийшла колективна монографія «Академічна чесність як основа сталого розвитку університету». Видання присвячене проблемам плагіату та академічної чесності в українському освітньому та науковому середовищі.
Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні

Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні

Мова заходу українська. Захід організований Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP та America House Kyiv.

 

Підготував волонтер ГО «Поруч» Роман Неколяк.
американський дімАмериканський дім у Києві  – це платформа, де уряд США проводить культурні програми та інформаційно-просвітницькі заходи в Україні.
Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP)  – ініціатива, спрямована на системні зміни в українській вищій освіті: підвищення якості,  створення умов для реалізації найбільш обдарованих студентів, покращення іміджу українських університетів.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт