“Advocacy: Myths and Realities” воркшоп Світлани Бацюкової в Американському Домі

13/09/2016
14034683_729303173876657_4560768532705274158_n
8 вересня в Американському Домі відбувся воркшоп «Адвокація: міфи та реальність».

 

Інструктор воркшопу аспірантка Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, експерт з адвокації, співавтор навчального посібника «Адвокаційна журналістика: світовий та український досвід», автор навчального курсу «Адвокація в суспільстві» в Інституті міжнародних відносин та політичних студій Вільнюського національного університету Світлана Бацюкова.

 

У червні 2016 року Світлана провела сесію в рамках щорічної конференції Frontiers of Democracy в Tufts University, Бостон, США. Її участь у конференції була підтримана Federal Assistance Award яку вона отримала від US Department of State.

 

Захід відкрив скайп-виспуп співорганізатора «Frontiers of Democracy» професора. Пітера Левіна (Tufts University, USA, який представив завдання щорічної конференції Frontiers of Democracy та розповів про важливість громадського активізму та роль освіти в просуванні демократії. Професор Левін запросив українських громадянських активістів до участі у Summer Institute of Civic Studies, що відбудеться влітку 2017 року.

 

В рамках воркшопу Світлана представила адвокаційні тактики, що застосовуються у різних країнах світу. Учасники працювали в групах, щоб спростувати п’ять міфів стосовно адвокації. В рамках заходу з’ясувалося, що просування таких відомих винаходів як мінівен, Sony PlayStation, iPod, – і навіть заснування відомого всім Пентагону стали можливими завдяки ефективній адвокації. В рамках заходу
Світлана розповіла про те, що мотивує виникнення адвокації в різних політичних режимах. Наприкінці заходу відбулася дискусія, чому важливо позиціюнувати свій інтерес в адвокаційних діях, і як індивідуальний інтерес чи ідея може стати масовою.

 

Посібник “Адвокаційна журналістика: світовий та український досвід” знаходиться у відкритому доступі на ISSU сторінці Міжнародного фонду “Відродження”.

Видання посібника здійснено правозахисним центром “Поступ” в рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Мова зустрічі: англійська. Учасником семінару став волонтер ГО «Поруч» Роман Неколяк.

Американський дім у Києві – це платформа, де уряд США проводить культурні програми та інформаційно-просвітницькі заходи в Україні.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт