Активіст ГО «Поруч» взяла участь у круглому столі «Глобальна міграційна криза: виклики державі та людині»

25/02/2016

1111123 лютого 2016 року у конференц-залі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл на тему: «Глобальна міграційна криза: виклики державі та людині». Темами обговорення стали: політико-економічний та демографічний вимір міграції; правовий статус внутрішньо переміщених осіб в Україні; вимушені переселенці (біженці війни в Україні та Сирії); міжнародні інституції з дотримання та захисту прав людини: криза чи ефективний механізм; мультикультуралізм у Європі та Україні: виклик чи шлях для досягнення порозуміння.

Співорганізаторами заходу виступили Центр міжнародної безпеки та партнерства та Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові у співпраці з Львівською обласною державною адміністрацією.

Відкриваючи дискусію Директор Центру міжнародної безпеки та партнерства, Надзвичайний і Повноважний посол України професор Маркіян Мальський наголосив на важливості обговорення актуальної міжнародної проблеми – міграційної кризи яка охопили різні регіони світу та особливо ЄврDSC_2430опу. Важливість обговорення викликів та загроз міжнародної міграції посилюється геополітичним становищем України та втягуванням нашої держави у збройний конфлікт з Росією та відповідно загрозами посилення міграційних потоків та потенційно можливого перетворення України на своєрідний перевалочний пункт для мігрантів із зон конфліктів та нестабільності.

Старший науковий співробітник Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові Валентина Засадко виступила з доповіддю «Мігранти: економічний актив чи тягар?». На широкому статистичному та аналітичному матеріалі доповідач проілюструвала позитиви та негативи міграційних процесів та можливість оптимального використання потенціалу мігрантів для розвитку України та, зокрема, соціально-економічного та культурного розвитку Львова.

Детальна інформація про захід

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт