Активісти ВГО «Поруч» підтримали проведення плейбек-перфомансу

02/10/2016
Photo by Vera Usyk

Photo-collage by Vera Usyk

29 вересня активісти ВГО «Поруч» Христина Гиренко, Віра Усик та Анастасія Сулима були волонтерами на плейбек-перфомансі для різних громад та спільнот. Своїми враженнями від дійства ділиться Христина Гиренко:  
А Ви вже відвідували плейбек-перформанс?  Якщо ні, то хочу поділитися враженнями щодо мого нещодавного візиту на такий захід для різних соціальних груп та спільнот.  Плейбек-перформанс – симбіоз психології та мистецтва. Це вистава, де відбувається взаємодія акторів і глядачів, плюс до того під акомпонемент живої музики. Другі діляться історіями, почуттями, емоціями зі свого життя. Після чого перші відтворюють це, імпровізуючи. Хочеться особливу увагу приділити людям з обмеженими можливостями… після комунікації з ними, ти переосмислюєш свої можливості , проблеми та цінності у житті. Щастя – ПОРУЧ! Просто навчіться його помічати, побільше посміхайтеся і радійте кожному дню! (Воно у дрібницях;) Дякую організаторам та небайдужим у реалізації даного проекту!
Наступний плейбек-перфоманс відбудеться вже 5 жовтня:
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт