Активісти ВГО «Поруч» відвідали дитячий будинок

26/03/2017

Волонтери ВГО «Поруч» – Анастасія Сулима, Вікторія Мірошник, Ігорь Тітов, Олена Яковець та Ігорь Ткаченко – завітали до діток дитячого будинку «Надія» у с. Мокрець.

25 березня на дітей дитячого будинку «Надія» очікував черговий приїзд наших волонтерів, які приготували для них цікавий майстер-клас з рукоділля. Захоплююче створення декоративних картин за допомогою ниток привернуло увагу та захопило всіх маленьких талантів. Приємно бачити радість в очах кожної дитини!

Крім того, дітвора отримала велику кількість солодощів, фруктів та море позитивних вражень, а також поласувала смачним тортиком від «Lukasevich Bakery».

А ще ми раді виконувати бажання діток – за проханням вихованця дитячого будинку Ярослава, наші активісти подарували йому мобільний телефон, щоб хлопчик відчував себе «на рівних» з однокласниками.

Нагадаємо, активісти ВГО “Поруч” вже відвідували цей дитячий будинок з майстер-класом із флористики. Тож ми і надалі будемо реалізовувати подібні ініціативи та закликаємо приєнуватися всіх небайдужих! Творити добро легко…ФОТОЗВІТ

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт