Акція “Янголи Миру”

23/01/2017
За ініціативи активістів ВГО “Поруч” – Яни Брик, Марії Тищенко, Ганни Скитьової – 20-21 січня 2017 року відбулася акція «Янголи Миру», до нас у гості приїхали дітки з інвалідністю та їх батьки з міста Слов’янськ, що на сході України.

За два дні нашим волонтерам вдалося показати найцікавіші закутки Києва. Разом із Крістіною Гиренко та Анастасією Сулима дізналися всі секрети приготування напою «Кока-Кола», гуляли вулицями Києва, бавилися разом з Анітою Лащук та Діаною Уваровою на свіжому повітрі у парку “Київська Русь”, дізналися чимало нового під час візиту до музею природничих наук і відвідали мюзикл “12 місяців” у супроводі Марії Тищенко. Надія Говорун провела цікаву вікторину з нагоди Дня Соборності України.
Дітки сказали що за ці дні поринули в казку! Ми отримали багато позитивних емоцій та вражень від спілкування один з одним!
Дякуємо Автоцентру «АВТОСОЮЗ» за надання транспорту та водія, чиї знання цікавинок міста вражають! Також висловлюємо подяку компанії «Coca-Cola», музею Природничих наук, парку «Київська Русь», Києво-Печерському історико-культурному заповіднику та музичному театру на Подолі за теплу атмосферу та гарний прийом.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт