Бібліотека м. Лиман отримала книги

29/04/2017

28 квітня Центральна міська  бібліотека м. Лиман Донецька область у рамках акції «Подаруй українську книгу бібліотекам Донбасу». Подяку висловлюємо Козуб Роману, який був спонсором даної акції.

На цей раз бібліотека поповнилась дитячими книгами від відомого українського письменника Андрія Кокотюхи, 20 екземплярів справжнісіньких детективів, головними героями яких є діти, школярі, гімназисти, які під час шкільних канікул чи у свій вільний час переживають неймовірні пригоди, розслідують заплутані історії. Юні читачі із величезним захопленням будуть знайомитися з новими пригодницькими творами Андрія Кокотюхи «Гімназист і Чорна Рука», «Таємниця козацького скарбу», «Таємниця зміїної голови», «Таємниця підводного човна».


Нагадаємо, що ВГО «Поруч» проводить акцію «Подаруй українську книгу бібліотекам Донбасу», що триває з жовтня 2016 року. Метою акції є розширення доступу громад постконфліктних територій України до української літератури. Всі зібрані активістами книги передаються в бібліотеки Донецької та Луганської області. За весь час літературою поповнилися бібліотеки Покровська, Селідове, Лимана, Лисичанська, Бахмуту, Великої Новосілки, Троїцького, Покровська та інших населених пунктів Луганської та Донецької областей.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт