Бізнес-турнір “Стратегія фірми. Ліга коледжів”

05/03/2017
16999241_1266499163457321_6158468315348050461_nНаприкінці лютого відбувся триденний бізнес-турнір серед студентів коледжів у рамках Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017».

IV Всеукраїнський дистанційний бізнес-турнір “Стратегія фірми-2017″ є інтерактивним онлайн-змаганням з управління віртуальними компаніями в середовищі комп’ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+, яка в свою чергу являє собою практичну апробацію першого вітчизняного симулятора виробничого підприємства (демо-версія, період I, ІІ).

Метою Турніру є формування підприємницьких здібностей, виявлення представників майбутньої економічної та бізнес-еліти. Головною функцією змагання було спонукання молоді до усвідомленого і чіткого вибору професії, зокрема в економічній сфері, націлення учасників на ефективне навчання протягом життя з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій, подальшу самореалізацію й отримання свого першого життєвого досвіду. Допомогти всім учасникам підвищити професійну кваліфікацію та розвинути прикладні економічні компетентності.

Організатор турніру – Віталій Паздрій, експерт ВГО «Поруч», співавтор бізнес-симуляції ViAL+; автор понад 40 публікацій з теми бізнес-симуляцій та ігор, про-активного управління компанією, розвитку туристичної сфери; викладач кафедри стратегії підприємств КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

ІV Всеукраїнський бізнес-турнір “Стратегія16939151_1266499383457299_5891836752173585675_n фірми-2017″ проходить за підтримки Міністерства освіти й науки, Інституту модернізації змісту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця,  компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна», міжнародної консалтингової компанії KPMG, ВГО «Поруч», «Компанії інтелектуальних технологій».

23-25 лютого студенти з різних коледжів у стінах КНЕУ імені В.П.Гетьмана за допомогою бізнес симуляції ViAL+ відчули себе менеджерами власного підприємства. На семінарі учасники мали змогу здобути додаткові компетенції, розширити уявлення про започаткування та ведення власного бізнесу, а також знайти нових друзів  та ефективно у комфортній атмосфері провести час і найголовніше з користю.

Проведення ІV Всеукраїнського бізнес-турніру “Стратегія фірми-2017″ надало можливість охопити і сконцентрувати зусилля різних сфер суспільства: середньої і вищої освіти, бізнесу, держави, громади ― для зміни і забезпечення ефективного процесу професійного вибору і становлення, підвищення рівня економічної  і цифрової грамотності і мотивації, формування культури підприємництва і прозорого ведення бізнесу і справ в Україні з використанням сучасних інформаційних продуктів.

Хочемо висловити окрему подяку за допомогу в організації та проведенні заходу проректору з науково-педагогічної роботи Колоту А.М. і декану ФЕтаУ КНЕУ ім. В. Гетьмана Вострякову О.В.

Переможці турніру:
І місце – команда Київського економічного коледжу,
ІІ місце – команда Роменського коледжу,
ІІІ місце – команда Київського коледжу економіки та управління.

Вітаємо переможців та пишаємось всіма учасниками! Бажаємо успіхів у всіх майбутніх конкурсах та здобуття нових вершин.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт