Благодійна акція “Юний садівник” у дитячому будинку “Надія”

25/02/2017
1318 лютого 2017 волонтери ВГО “Поруч” знову завітали до дитячого будинку “Надія” у селі Мокрець Броварського району Київської області. Цей візит є не першим і далеко не останнім для дитячого будинку. Метою таких візитів є проведення невеликих майстер-класів для дітей та матеріальна допомога дітям (продукти, фарби і розмальовки, папір, одяг для діток різного віку, іграшки, інструменти для творчості).

Цього разу волонтери Тищенко Марія, Вікторія Мірошник та Олена Лісічкіна разом з вихованцями дитячого будинку відчули себе справжніми садівниками-агрономами. Майже весь день дітлахи з величезним захопленням самостійно обирали і висаджували у паперовий посуд, хто що бажає із запропонованого насіння (квіти, овочі), грали в ігри та чаювали. Ми обов’язково повернемося з моніторингом, що у кого виросло, а також зібрати і скуштувати врожай. Висловлюємо щиру подяку всім, хто відгукнувся і долучився до доброї справи.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт