Буржуйки, бліндажі, теплі речі: тернопільські волонтери починають готуватися до зими

28/08/2015

viiska_143152050692_144069430696Ювілейний десятий рейд наповнених їжею, одягом та ліками вантажівок волонтерська група “Схід та Захід єдині” присвятила Дню Незалежності України. Допомогу для бійців на Сході України активісти традиційно завезли у логістичний центр у місто Констянтинівка. Звідти зручно доставляти вантажі до усіх куточків фронту. Волонтери наголошують, обсяги допомоги не будуть зменшувати і вже готуються до зими.

У останні дні літа волонтери групи “Схід та Захід єдині” вже готуються до зими. Говорять, знову потрібними стануть буржуйки, бліндажі, теплі речі, матраси, тепле взуття. Активісти вже завершили монтувати лінію із ремонту берців у Львові, передає tv4.

– От сьогодні лінія працює з 10 години ранку заготовки на 4,5 тисячі банок літрових тушкованого м’яса. Хлопці з ГО “Каскад”, що знаходиться в місті Шумську Тернопільської області, – розповідає координатор волонтерської групи громадської організації “Схід та Захід єдині” на Тернопільщині Василь Конько.

Ці волонтери працюють від Волновахи до Станиці Луганської, забезпечуючи актуальні потреби передової.

– Міноборони взагалі таке враження, що забуло про бійців, про те, що там відбувається. Поставка дійсно йде, просрочені продукти харчування, аж серце болить, – говорить Василь Конько.

Із логістичного центру, що у Констянтинівці, речі першої необхідності за потреби довозять о бійців передової за кілька годин. Особливо, коли дізнаються про позиції, куди три доби держава не відвозила ні їжі ні воду.

– Можете уявити, якщо Міноборони виділяють на добову норму 650 грамів води питтєвої. Як людина може 650 грамів води в добу. Жара 37, палюче сонце, він стоїть в кевларовій касці і в бронежилеті з автоматом і на розпаленому від сонця асфальті – в нього очі мутніють. Ну добре, добу можна вистояти. А другу, третю? – каже Василь Конько.

Волонтерська група “Схід та Захід єдині” переконана, що 40% перемоги – коли боєць одягнений та ситий, тож працюють на кількість та якість допомоги.

www.0352.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт