Чемпіони Enactus зі всього світу зустрічаються щороку на Всесвітньому кубку

16/06/2015

 

Чемпіони Enactus зі всього світу зустрічаються щороку на Всесвітньому кубку, де вони представлять результати своїх проектів поважній групі міжнародних бізнес-лідерів.  Всесвітній кубок є прикладом того, як команди Enactus досягають позитивного впливу у всьому світі, а також ефективно об’єднує  мережу студентських, волонтерських кіл. Перемога на національних змаганнях в Києві принесла команді КНЕУ можливість представити свої проекти авторитетному міжнародному журі в Пекіні, які високо оцінили результати реалізації проектів, завдяки чому українська команда зайняла 3 місце в першій лізі, поступившись командам з ФРН та Канади – визнаним світовим лідером у реалізації вагомих соціальних проектів.

Enactus КНЕУ – це команда студентів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, у складі  капітана команди – Шевчука Ярослава, Охрімець Тетяни, Клименка Миколи, Липка Сергія, Паштепи Ігоря та наставника команди – д.е.н., професора Антонюк Лариси, які власним прикладом демонструють, що змінити світ легко, треба лише цього щиро захотіти, і прикласти максимум зусиль.

За два роки свого функціонування команда Enactus КНЕУ, учасники соціальних проектів реалізували ряд ініціатив, які спрямовані на покращення екологічних та економічних аспектів життя суспільства. Витративши понад 10000 годин, студенти втілили в життя проекти, що є важливими не лише для України, але й для світової спільноти.

Наймасштабнішим проектом Enactus КНЕУ є “iLearn” – це онлайн платформа для підготовки дітей-сиріт та дітей з соціально незахищених сімей до складання Зовнішнього незалежного оцінювання. Вже багато років поспіль КНЕУ допомагали вихованцям Загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату м. Городні, зокрема волонтерську допомогу в реалізації проекту надає доцент кафедри політичної економії, виконавчий директор ГО «Поруч» – Марія Тищенко. Проект “iLearn” надав шанс 540 дітям змінити своє майбутнє. За допомогою онлайн-платформи можна виховати ціле покоління освіченої молоді, надавши їм потужну базу підготовки до вступу в вищі навчальні заклади. Щодо іншого проекту, який викликав неабияке захоплення серед вітчизняних експертів, то це студентська консалтингова група “Spark”. Сьогодні чимало малих та середніх українських компаній потребують креативних ідей, що допоможуть втриматися на ринку або навіть сприятимуть швидшому розвитку. Проте професійні послуги є досить дорогими, і їх можуть дозволити собі лише великі гравці. Що ж робити іншим в такій ситуації? Для вирішення цієї проблеми і був створений “Spark”, який об’єднав талановитих студентів – завтрашніх професіоналів, та малий і середній бізнес. Створений ефект синергії відкрив можливості для студентів отримувати практичні навички ще в університеті, використовуючи свій теоретичний багаж знань, реалізовуючи реальні проекти для реального бізнесу. Компанії ж отримали можливість за мінімальних витрат отримати консультації, які допоможуть їхньому бізнесу. На міжнародному конкурсі в Пекіні був представлений проект «Green University» – це Зелений університет і перший крок до енергетичного ефективного та екологічно чистого майбутнього. Вже за перший рік діяльності проекту студентам вдалося зберегти близько 5 тон паперу та 50 кг відпрацьованих джерел енергії (батарейок). Найпрогресивнішим досягненням студентів стало створення мобільного додатку Green Map – це інтерактивна карта, яка допомагає користувачам у два кліки знайти дорогу до найближчого пункту прийому вторсировини.

 

 

11355639_769281569855625_963256192_n

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт