Черкаські волонтери доставили артилеристам подарунки від учнів загальноосвітніх шкіл

02/03/2016

Принтер формату А-3, ліки, теплі речі та солодощі – такі подарунки від черкащан доставили артилеристам 43-ї бригади активісти ГО «Автомайдан-Черкаси».

–  Передовсім, хлопці дуже дякували за принтер формату А-3, який на прохання командира дивізіону було придбано завдяки матеріальній допомозі безпосередньо голови ОДА Юрія Ткаченка, а також – громадянина США Олександра Пономаренка. Свою частку додали вчителі, учні (та їх батьки) Черкаської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів №14, а також покупці магазину «Делікат», що наповнили благодійними внесками нашу «гільзу-копілку», – повідомила активіст ГО «Автомайдан-Черкаси» Яна Щербатюк.

– Завдяки покупцям магазину, нам вдалося порадувати військових медом, горіхами, теплими речами та постіллю, консервацією, крупами, печивом, сигаретами. Ми доставили артилеристам і смаколики від Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 та Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19. Завдяки «Самообороні Майдану», змогли забезпечити військових необхідними ліками, а завдяки «Спільній справі» — сухими борщами.

До нас просто на штаб люди приносили теплі речі, подушки, покривала, шапки, листівки, в’язані шкарпетки. І все це із величезним задоволенням ми доставили за призначенням.

Артилеристи 43 бригади, якими  постійно опікується «Автомайдан-Черкаси», уже понад рік несуть свою службу, а наразі – ще й перебувають на території проведення антитерористичної операції. Тож їм було вкрай приємно отримати не лише продукти та речі, але й листівки із теплими словами від черкаських школярів.

Вони передали величезну подяку усім небайдужим черкащанам, зокрема – і за маскувальні сітки, сплетені руками майстринь «Нашого батальйону» — кожна сітка у артилеристів на вагу золота – і закріплена за «своєю» одиницею техніки.

На знак подяки військові передали дітлахам сухпайки – і пообіцяли перетелефонувати всім дітям, що залишили на листівках свої телефони.

Про це повідомили на сайті департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт