Чернівецькі волонтери застрягли у снігових заметах по дорозі на Схід

19/01/2016

top-photoВчора волонтери виїхали з Чернівців і застрягли у Кіровоградській області

Волонтери та бійці по ротації батальйону «Карпатська Січ» 93-ї бригади з великими складнощами прориваються через снігові затори Кіровоградської області. Вчора волонтерська машина та передане благодійниками авто “Опель Комбо”  близько 14-ї години вирушили з Чернівців на Донеччину.

Дорогами західної та центральної України волонтерські екіпажі рухались у звичному режимі. Вже ближче до ночі, рухаючись в Кіровоградському напрямку, волонтери потрапили у снігові заноси і, разом з іншими автомобілістами, до ранку очікували снігорозчищувальну техніку. Значну частину пального, яке розраховане на дорогу до Пісків та назад, довелося використовувати вночі під час довготривалої зупинки для обігріву салонів машин.

На даний момент волонтери з труднощами, зупиняючись по кілька годин в снігових заторах, прориваються до Кіровограда. Далі – по трасі до Пісків, ще Дніпропетровська та Запорізька області.

У прес-службі Чернівецької обласної організації ВО “Свобода” звернулись до небайдужих перевести на платіжну картку Приватбанку 5168 7556 1124 6642 – отримувач Віталій Кадук – кошти на закупку додаткового пального для волонтерських автомашин.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт