Четвертий модуль програми “Розбудова Інституційного Потенціалу ГО”

30/11/2017

20-23 листопада відбувся четвертий модуль програми “Розбудова Інституційного Потенціалу ГО” у рамках проекту”Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні” Міжнародної організації з міграції, який реалізується ВГО «Поруч» за підтримки Європейського Союзу.

Керівник проекту – Арсен Келічавий.

Розпочали тренінг експерти Арсен Келічавий і Тетяна Матусевич. Тема – життєвий цикл проекту. У наслідок роботи делегати з 25 громадських організацій опанували теоретичні засади концепції життєвого циклу проекту та набули практичних і аналітичних навичок ідентифікації його окремих фаз, стадій і етапів, а також навчилися використовувати отримані знання та навички в практичній діяльності аналізу життєвого циклу проекту.

Наступного дня тренерами виступили Олег Серняк і Мар’ян Манько. Вели мову про ефективне управління проектами, таким чином ознайомили учасників із практичними аспектами проектного менеджменту для формування знань, умінь і навичок управління проектами та з метою досягнення ефективного існування та розвитку громадської організації.

На третій день разом з Арсеном Келічавим та Олеом Серняком розглядали таку не менш важливу тему, як фандрайзинг. Громадські організації навчилися:здійснювати ефективний пошук ресурсів для реалізації власних ідей; володіти основними підходами та стандартами до заповнення грантової пропозиції; створювати оптимальні умови для успішного фандрайзингу.

Завершуючим подихом став четвертий день, який виявився найбільш продуктивним. Світлана Гаращенко і Арсен Келічавий ознайомлювали бенефіціарів з принципами моніторингу та оцінки ефективності проектів. Це допомогломсформувати в учасників тренінгу розуміння процесу моніторингу та оцінки реалізованих проектів, а також діяльності організації.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт