«Чи є вирішення кризи на Донбасі?»: зустріч з Олександром Мотилем

11/06/2016
Dr. Alexander Motyl, America House Kyiv

Dr. Alexander Motyl, America House Kyiv

9 червня в Американському домі відбулася зустріч з американським експертом Олександром Мотилем присвячена обговоренню збройного конфлікту на сході України та шляхів його вирішення. Пан Мотиль поділився власним баченням пріоритетів політики України, в цілому та стосовно Донбасу. Після виступу слухачі мали можливість задати питання та обмінятися думками.

Захід відвідав волонтер ГО «Поруч» Роман Неколяк.

Олександр Мотиль – американський політолог, історик, письменник, Професор політології Ратгерського університету у Ньюарку (Нью-Джерсі), директор програми вивчення Східної та Центральної Європи.

Dr. Alexander Motyl, Wilson Center

Dr. Alexander Motyl, Wilson Center

Мотиль фахівець з історії України, Росії та СРСР.

Сфера наукових інтересів: націоналізм, історія Східної Європи, дослідження революційних рухів та молодих демократій у країнах колишнього СРСР, аналіз імперій як політичних структур.

У 1984 році захистив докторську (Ph.D) дисертацію з політичних наук в Колумбійському університеті за темою: «The Ethnic Stability of the Soviet Multinational State: Conceptualization, Interpretation, Case Study».

З 1992 по 1998 він працював заступником директора Інституту Гаррімана (The Harriman Institute) Колумбійського університету.

Fall River by Alexander Motyl

Fall River by Alexander Motyl

Автор наукових книжок «Revolutions, Nations, Empires: Conceptual Limits and Theoretical Possibilities» (1999) ; «Dilemmas of Independence: Ukraine after Totalitarianism» (1993); «The Turn to the Right: The Ideological Origins and Development of Ukrainian Nationalism», 1919–1929 (1980), «Will the Non-Russians Rebel? State, Ethnicity, and Stability in the USSR» (1987), «Sovietology, Rationality, Nationality: Coming to Grips with Nationalism in the USSR» (1990). Українською мовою вийшла монографія «Підсумки імперій: занепад, розпад і відродження» (2001, українською – 2009).

Мотиль, О. Підсумки імперії [Текст]: занепад, розпад і відродження / О. Мотиль; пер. з англ. П. Грицака. – К.: Критика, 2009. – 198 с.

Мотиль, О. Підсумки імперії [Текст]: занепад, розпад і відродження / О. Мотиль; пер. з англ. П. Грицака. – К.: Критика, 2009. – 198 с.

Редактор Енциклопедії Націоналізму (The Encyclopedia of Nationalism, 2000) та The Holodomor Reader (2012).

Його художні романи це The Jew Who Was Ukrainian (Cervená Barva, 2011); Who Killed Andrei Warhol (Seven Locks Press, 2007); Flippancy (Cantara Books, 2007); and Whiskey Priest (iUniverse, 2005).

У 2008 та 2013 році романи Мотиля були номіновані на престижну американську нагороду у галузі літератури Pushcart Prize.

Статті професора Мотиля друкують академічні та політологічні журнали – World Affairs Journal, Foreign Policy, Hufftington Post, Новое время.

Також він веде щотижневий блог “Ukraine’s Orange Blues”.

Американський дім у Києві – це платформа, де уряд США проводить культурні програми та інформаційно-просвітницькі заходи в Україні.

ВІДЕО ЗУСТРІЧІ:

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт