Чи жінки менш корумповані, ніж чоловіки – лекція про багатоликість корупції з гендерної точки зору

06/04/2017

Корупція знаходиться в центрі таких проблем сьогоднішнього світу як: крайня бідність, безробіття, зміна клімату та тероризм. Це підриває довіру суспільства до уряду, підриває верховенство закону і породжує політичні та економічні протести, які, в свою чергу, підсилюють насильницький екстремізм. Чи можна захистити себе від зловживань владою та корупції? Складніше підкупити жінку, ніж чоловіка? Чи впливає корупція на прогрес у досягненні гендерної рівності? Чи може гендерне усвідомлення стати інструментом в боротьбі з корупцією?

Для обговорення всіх цих важливих питань, ми маємо честь запросити Вас на публічну лекцію «Чи жінки менш корумповані, ніж чоловіки – лекція про багатоликість корупції з гендерної точки зору», яку проведе шведський експерт Лена Андерссон.


Дата: 20 квітня 2017

Час: 15:00-18:00

Місце проведення: Інститут бізнес-освіти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, м.Київ, вул. Мельникова, 81.

Мова заходу: англійська

Захід відбувається за інформаційної підтримки Посольства Швеції в Україні.

Про лектора:

Лена Андерссон родом зі Швеції, має досвід роботи в адміністрації фінансового управління та бізнесу. Працює старшим консультантом/тренером і генеральним директором в Balkans Analysis Group, має 20-річний професійний досвід роботи в області міжнародного розвитку і була залучена в багатьох завданнях демократизації в різних місцях: в Швеції, в країнах за залізною завісою, в слабких державах Африки, в розорених війною країнах, таких як Афганістан, а також в спустошених країнах, таких як Гаїті.

Найбільшу увагу у своїй роботі лектор приділяє розвитку інституційного потенціалу в галузях реформування сектора безпеки, які в свою чергу пов’язані з менеджментом, управлінням державними фінансами, бюджетуванням, внутрішнім контролем та антикорупційною роботою. Боротьба з корупцією і зміцнення цілісності окремих людей, процесів і організацій — це її спеціальність, те, що близько до серця.

Лена співпрацює з Університетом Ліннеусу, Бірзейтським Університетом в Палестині та Шведським національним коледжем оборони, а також є запрошеним лектором в Malmö University.

Шведський експерт написала кілька посібників на теми, які її цікавлять, наприклад, Police Integrity Toolkit, керівництво по боротьбі з корупцією в поліції.

Крім того, Лена природжений підприємець і агент змін. Вона ініціювала та управляла декількома підприємствами паралельно з її міжнародною діяльністю. Займається питаннями сталого розвитку, такими як: гендерний баланс, включення маргінальних груп у суспільство. Таким чином, Лена виступає в якості стратегічного радника ГО в Para-спорті і в якості менеджера проекту для ГО, яка надає підтримку жінкам-іммігрантам, які прагнуть відкрити свій власний бізнес.

Вільно володіє англійською мовою, також говорить французькою та німецькою мовами і має базові знання в сербський, хорватський, боснійський мовах.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт