Чому волонтери мають іти у владу?

27/08/2015

leaflat_картинкаЛюди, які творили революцію, не можуть миритися з тим, що при владі досі стара гвардія бюрократів, де процвітає корупція і нищаться паростки будь-яких змін. Реформи потребують нових людей, які не бояться змінити себе, щоб змінити країну.

Волонтери сьогодні – це ключовий чинник трансформації та опора громадянського суспільства. Юрій Бірюков, Неллі Стельмах, Тетяна Ричкова, призначені на державні посади, вже показали себе висококваліфікованими фахівцями. Більше того, нещодавно волонтер Георгій Тука очолив Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію.

Саме завдяки ініціативам багатьох звичайних людей, волонтерів розвивається українська армія. За рік громадяни змогли забезпечити українських воїнів та добровольців обмундируванням, обладнанням, харчуванням, коштами, лікуванням та реабілітацією; підключилися до процесу адаптації переселенців та біженців. Волонтери проявили себе там, де держава не виконала свій обов’язок перед громадянами.

Наша ціль – запросити волонтерів у владу. Це люди, які заявили про себе потужно та серйозно. Вони не зловживають на заїжджених темах мови, регіонального та національного поділу, на спекулятивних темах переділу майна. Вони просто діють та роблять. На сьогоднI вони – чи не єдина “кровоносна  система” виживання нашої держави.
Державні чиновники від’єднані від людей та реальних життєвих процесів, а волонтери — це люди з-поміж нас, це неформальні громадські лідери, яким просто потрібно доручити представляти інтереси громади у владі.

За матеріалами лифлету Громадської організації “Поруч” 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт