“Defending Human Rights is a Women’s Right” лекція Лари Агаронян в Американському Домі

12/07/2016

poster-0230 червня в Американському Домі Лара Агаронян, правозахисниця, лідерка «Жіночого ресурсного центру» розповіла про правозахисну діяльність жінок у Вірменії та на Кавказі загалом.

Під час зустрічі було презентовано фотовиставку «Правозахисниці: обличчя сили», яка демонструє 18 портретів жінок, що працюють у правозахисних організаціях Мережі Домів прав людини. Виставка буде діяти в галереї Американського Дому до 28 липня. Лара Агаронян одна з героїнь виставки.

Лекція стосувалася стану громадянської активності жінок, рівню дотримання прав жінок у Вірменії та Кавказькому регіоні.Особливими перешкодами для роботи жінок-волонтерів є сильні патріархальні стереотипи, націоналістичні та мілітаристські настрої суспільства, перешкоди з боку влади і консервативних громадських рухів.

«Жіночий ресурсний центр» це неурядова організація, заснована у 2003-му році, яка займається, poster-03зокрема,  із постраждалими від насильства у різних регіонах Вірменії, а також має філію у Нагірному Карабасі. В Єревані діє кризовий центр і гаряча лінія для постраждалих від сексуального насильства, де жінки можуть отримати психологічну та юридичну допомогу. Мета організації допомогти жінкам ставати більш активними в громадському та політичному житті.

Лекцію продовжила  панельна дискусія на тему гендерного аспекту правозахисної діяльності за участю представниць Української Гельсінської спілки з прав людини) Дар’ї Свиридової, Центру інформації прав людини Тетяни Печончик,  Центру громадянських свобод Олександри Матвійчук та Фонду Домів прав людини Ане Бонде.

Мова лекції: англійська.
Відеозапис зустрічі:

 

Зустріч організована Освітнім домом прав людини в Чернігові спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини та Американським домом за підтримки Фонду Домів прав людини та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Захід співорганізовано програмою USAID Ukraine – USAID Україна «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт