Дискусія у Політичній школі Богдана Гаврилишина за участі активістів ГО «Поруч»

01/06/2016
Фото : Благодійний фонд Богдана Гаврилишина

Фото : Благодійний фонд Богдана Гаврилишина

Фото : Благодійний фонд Богдана Гаврилишина
Фото : Благодійний фонд Богдана Гаврилишина

30 травня у рамках Політичної школи Богдана Гаврилишина відбулася дискусія присвячена досвіду Австрії в сфері культурної дипломатії та урокам для України.

Тема обговорення: Яку роль повинна відігравати держава в сфері збереження культурної спадщини?


Учасники круглого столу :

  • Богдан Гаврилишин, український економіст і громадський діяч. Засновник Світового економічного форуму в Давоcі. Член Римського клубу.
  • пані Герміне Поппеллер, Посол Австрії в Україні.
  • Доктор Тереза Індьяйн, генеральний директор з культурної політики, Міністерства закордонних справ (Австрія).
  • Дмитро Кулеба, постійний представник України в Раді Європи.
  • 13308310_628852810605101_1365997256072948242_oДанило Лубківський, заступник Міністра закордонних справ України (2014), колишній голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.
  • Олеся Островська-Люта, екс заступниця міністра культури, голова Правління Фундації «Центр Сучасного Мистецтва» та співавтор стратегії «Культура-2025».

Зустріч відбулася у конференц-залі Бізнес-школи МІМ-Київ. Модератор дискусії пані Олеся Островська-Люта.

Захід відвідав волонтер ГО “Поруч” Роман Неколяк.

Австрійські гості ділилися власним досвідом державної політику у області культурної спадщини та культурної дипломатії. Перемога Джамали на Євробаченні 2016 говорить про неабиякий потенціал України на міжнародній арені.

На завершення заходу учасників чекав приємний сюрприз – виступ Two Violins – музичного дует 14-річних вундеркіндів-скрипалів.

903522_174136902743363_1183616903_o(1)Благодійний фонд Богдана Гаврилишина – благодійна організація. Місія фонду – сприяти вихованню і становленню людей нового покоління, свідомих та відповідальних за долю держави та благо суспільства.

«Молодь змінить Україну» – це ключова, довгострокова програма Фонду, яка стартувала з кінця 2012 року і щороку набирає обертів.

Основна мета Програми – створення критичної маси молодих людей, які є рушієм змін і можуть здійснити трансформацію України.

Міжнародний інститут менеджменту – перша бізнес-школа в Україні, заснована в 1989 році. Філософія MIM-Київ — це партнерство бізнес-освіти, науки і бізнесу з метою посилення конкурентоспроможності українського бізнесу та України.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт