Дискусія з депутатом Бундестагу Карстеном Фогтом

05/12/2016
28 листопада на запрошення Фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» Київ відвідав німецький політик, Президент Парламентської Асамблеї НАТО (1994-1996) Карстен Фогт (Karsten Voigt).

Захід відбувся в рамках Дискусійного клубу «Відкрий світ» за сприяння Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.

Тема виступу : «Російський чинник в українському та сирійському конфліктах».

У своєму виступі Карстен Фогт торкнувся політичного місця Німеччини у Європі та світі, охарактеризував принципи та цілі німецької зовнішньої політики, відношення Німеччини до Росії, місця України у системі колективної безпеки та ролі України у світових геополітичних процесах.

Після  виступу Карстен Фогт поспілкувався з відвідувачами у форматі запитання-відповіді.

Відео на youtube каналі Open Ukraine:


Карстен Фогт – депутат Бундестагу у 1976 – 1998 роках від Соціал-демократичної партії Німеччини (Sozialdemokratische Partei Deutschlands), був членом комітетів із зовнішніх справ та оборони. Президент Парламентської Асамблеї НАТО (1994-1996), координатор Німецько-Північноамериканської співпраці в Міністерстві іноземних справ Німеччини у 1999 – 2010 роках. Був членом правління німецько-американської організації «Атлантичний міст» (Atlantik-Brücke), старший науковий співробітник та член Президії Німецького товариства зовнішньої політики (Deutsche Gesellschaft für Auswärtige Politik).

Колишній член Тристоронньої комісії (The Trilateral Commission).

З 1960 по 1969 вивчав історію, німецьку філологію та літературу, скандинавську мову та літературу в Університетах м. Гамбурга, Копенгагена та Франкфурта. Був головою Союзу молодих соціалістів та соціалісток в СДПН «Юзос» з 1969 по 1972 роки.

Брав участь у політичних дебатах під час об’єднання Німеччини, під час руху НАТО на схід, розпаду Радянського Союзу та Організації Варшавського Договору.

У 2007 році друком вийшла його монографія «Релігія та політика. Порівняння ситуації в Німеччині та США» («Religion und Politik. Ein Vergleich zwischen der Situation in Deutschland und den USA»).

Публікації :
Karsten Voigt: Die Zukunft der USA. 15 Fragen & Antworten zu amerikanischer Politik und Geschichte. 2012 (нім. http://atlantische-initiative.org/).
Keine deutsche Russlandpolitik über die Köpfe unserer Nachbarn hinweg! Beitrag im ipg-journal (нім.  http://www.ipg-journal.de/).


Мова заходу англійська.

Місце зустрічі : креативний простір «INVERIA» (вул. Володимирська, 49а).

Захід відвідав волонтер ВГО «Поруч» Роман Неколяк.

logo_OW-1-tmb-270x180Дискусійний клуб «Відкрий світ» це освітній проект Фонду «Відкрий Україну» для соціально-активної молоді. Його мета – виховання нового покоління відповідальних лідерів. Кожного місяця Фонд ініціює лекції з відомими експертами, політичними та громадськими діячами для обговорення шляхів ефективних рішень соціальних проблем в Україні і світі.
logo20auspiciante

Фонд імені Фрідріха Еберта є найстарішим політичним фондом Німеччини, що володіє багатими соціал-демократичними традиціями зі дня свого заснування в 1925 році. Фонд був заснований як політичний заповіт Фрідріха Еберта, першого президента Німеччини, що був обраний демократичним шляхом, та іменем якого був названий Фонд. Ключовою діяльністю політичного Фонду є втілення в життя основоположних ідеалів та цінностей соціал-демократії: свободи, справедливості, солідарності.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт