До Луцька приїдуть польські волонтери

09/04/2015

У Луцьку відбудеться зустріч з польськими волонтерами.

Зустріч відбудеться 10 квітня о 15:00 годині на Театральному майдані відбудеться зустріч з волонтерами з Республіки Польща, які допомогли придбати карету швидкої допомоги Рено Kangoo Expresss 2004 р.в. для потреб добровольчого батальйону міліції особливого призначення «Кривбас», який воює у населеному пункті Широкине, – повідомляють організатори зустрічі.

Окрім них, до збору коштів долучились також лучани та українці з різних країн світу.

Ініціатором акції став волонтер, співкоординатор проекту «Меценати для солдата» Руслан Теліпський разом зі своїми польськими друзями – інструкторами-рятівниками.

За його словами, на заощаджені кошти планується придбати ще одну легкову машину для потреб 17 танкової бригади, яка дислокується у Станиці Луганській на передовій.

Руслан Теліпський та польські волонтери планують поїхати на Схід, відвезти ці транспортні засоби, провести різноманітні вишколи для бійців про те, як уберегти свої життя, та передати військові програми за стандартами НАТО.

Разом з ними на Схід відправиться і відома польська репортерка Bianka Zalewska.

www.volynpost.com

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт