Допомога дітям Донбасу

07/09/2016
Експерт Всеукраїнської громадської організації «Поруч», Олександр Потій разом с харківськими волонтерами, доставили допомогу дітям школярам м. Мар’янка та вихованцям будинку – інтернату м. Дружковка. Волонтери доставили подарунки для дітей, одяг, взуття, підручники та книжки для школярів Мар’їнської загальноосвітньої школі №2, яка знаходиться настількі близко до фронту, що під час занять чути постріли. Але діти тягнуться до знань, з ціківістю беруть книжки та прагнуть знань.
А як раділи діточки з Дружківського дітячого будинку-інтернату тим подарункам, що збірали родині Харківщині! Цім діточкам дуже не вистачає родинного тепла, але ж вони все одно дуже відкриті та привітні. Така робота харківських волонтерів, як і всіх, хто допомогає мешканцям зони АТО – дуже важлива. Люди розуміють, що вони не самотні, а в Харкові та інших містах нашої України завжди будуть люди, що прийдуть на допомогу та завжди поруч.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт