Допомога школі-інтернат в м. Городня

07/04/2015

Організація ENACTUS KNEU не перший рік співпрацює зі школою-інтернатом у місті Городня Чернігівської області, надає дітям різноманітну допомогу та підтримку. Волонтери організовують поїздки для того, щоб поспілкуватися з її вихованцями, провести цікаві тренінги зі старшокласниками; розповісти майбутнім абітурієнтам про проект iLearn та найголовніші питання на які необхідно звернути увагу при підготовці до ЗНО,щоб вони мали можливість легко вступити до вищих навчальних закладів; надати дітям гуманітарну допомогу (привезти необхідні засоби гігієни, одяг, іграшки, книги, канцелярські товари і т.д.); провести з молодшими вихованцями різноманітні навчально-розважальні програми (наприклад, організація традиційного англійського чаювання з метою ознайомити дітей з культурою Англії та навчити їх простим словам англійською мовою)

Для реалізації проекту команді необхідне постійне забезпечення транспортом та кошти на придбання необхідних дітям товарів.

КУРАТОР ПРОЕКТУ:

Представник ENACTUS KNEU – Мисник Марія Володимирівна

контактний телефон: 097-534-16-88

http://enactuskneu.weebly.com/

122222222111111111111111111111

 

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт