Експерт ВГО «Поруч» – учасник проекту «Inclusive Europe» м. Вільніюс (Литва)

25/09/2017

Експерт ВГО «Поруч» – учасник проекту Еразмус+ та тренінга у Вільніюсі Протягом 4-10 вересня 2017 р. відбувся тренінг за проектом Еразмус+ у м. Вільніюс (Литва) «Inclusive Europe» на тему міграційної політики країн ЄС, забезпечення прав біженців та мігрантів, адаптації їх до нових умов проживання.

В проекті взяли участь понад 30 учасників із 15 країн світу (Україна, Румунія, Молдова, Чехія, Польща, Вірменія, Грузія, Сербія, Македонія, Швеція, Литва, Естонія, Білорусь). Від України для участі в проекті Еразмус+ та проведенні тренінгу був запрошений д.е.н., проф., професор кафедри економічної теорії ТНЕУ, експерт ВГО «Поруч» Длугопольський Олександр Володимирович.


Під час проведення тренінгів за участю міжнародних експертів учасники обговорили проблеми ідентичності, стереотипів та толерантності до різних груп меншин, особливостей єврейської політики міграції та адаптації мігрантів. Міжнародний експерт та засновник організації «Integration For All» (Нідерланди, Бельгія) Нореддін Ерраді провів тренінг стосовно реінтеграції людей, завербованих ІДІЛ, у мирне суспільне життя громад.

Спеціалісти численних міжнародних ГО, які представляли різні соціальні ініціативи, проводили презентації своїх активностей і кращих практик діяльності у форматі світового кафе. Результатом проекту стало об’єднання учасників у міжнародні групи для написання на перспективу грантів по Еразмус+, міжкультурного спілкування та навчальних візитів. Учасники мали можливість відвідати Дні Литви у Вільніюсі та історичне містечко Тракай.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт