Експертка ВГО”Поруч” взяла участь у конференції «Фашизм і антифашизм в наші часи – критичні дослідження»

11/11/2017

Протягом 1-3 листопада експерт ВГО «Поруч», канд. філософських  наук, доцент НПУ ім. М.П. Драгоманова Тетяна Матусевич взяла участь у конференції  «Фашизм і антифашизм в наші часи – критичні дослідження», організованою Федеральним агентством громадянської освіти, Бонн, Гамбурзьким інститутом соціальних досліджень та Університетом Рутгерс, Нью-Джерсі за фінансової підтримки Федерального міністерств закордонних справ Німеччини.

У конференції взяли участь вчені, практики громадянської освіти, митці та активісти з більш ніж 30 країн світу, які беруть участь у проектах, що стосуються фашизму, антифашизму, авторитаризму та розвитку демократії.


Основна мета конференції полягала в тому, щоб дослідити, яким чином історія фашизму та антифашизму дає уявлення про підйом авторитарних режимів сьогодні, як громадянське суспільство повинно реагувати на ці виклики та які висновки, з огляду на історичну динаміку, необхідно зробити для розвитку демократичного громадянського суспільства.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт