Екскурсії столицею для дітей з Бахмута від експертів ВГО «ПОРУЧ»

15/07/2016

З DSCN351805 по 11 липня 2016 року у смт. Міжгір’я, Закарпатської області пройшов Міжнародний фестиваль юних поетів, прозаїків, митців фото, малюнку, журналістики, авторської пісні та літературно-мистецьких композицій «РІКІТСЬКЕ СУЗІР’Я – 20». За сприянням Артемівського місцевого благодійного фонду «ДАР» команда з міста Бахмут мала змогу приймати участь у фестивалі.

Команда була проїздом у Києві, завдяки чому ВГО «Поруч» 05 та 11 липня, для учасників, провели екскурсії столицею.

Перша екскурсія, що відбулась п’ятого липня почалась з одного одним із найстаріших ботанічних закладів України: Київського ботанічного саду ім. ак. Фоміна О.В.  Київського національного університету імені Тараса Шевченка – заснованого в 1839 році. Після відновлення сил після потягу у затишній атмосфері команда змогла ознайомитись з такими визначними пам’ятками як:

  • Свято-Володимирський кафедральний собор Української Православної Церкви Київського патріархату спроектований у древньовізантійському стилі І.В. Штром собор оздоблений пензлем В. М. Васнецовим де знаходяться і на сьогодні мощі Св. Великомучениці Варвари та св. Макарія Митрополита Київського
  • Станція метро Арсенальна – найглибша у світі
  • Меморіал пам’яті жертв голодомору – голодомор безпосередньо призвів до вбивства селян голодом у мільйонних масштабах, 24 країни офіційно визнали Голодомор геноцидом українського народу.
  • Монумент воїнам – афганцям
  • DSCN3690Свята Успенська Києво-Печерська Лавра – внесена до переліку Світової спадщини ЮНЕСКО.
  • Парк Слава
  • Меморіальний комплекс – Національний музей історії України у Другій світовій війні
  • Батьківщина матір як символ жіночого начала, сили духу українського народу.
  • Маріїнський и Хрещатий парки, на котрих затишно розташувались Маріїнський палац та Київський академічний театр ляльок

Під час екскурсії учасники мали змогу те тільки узнати нове по Київ, але і насолодитись мальовничими видами на лівий берег з оглядових майданчиків та мостів по всьому маршруту.

Таким чином перший день екскурсії закінчився на Європейській площі.

Одинадцятого липня екскурсія продовжилася історичними вулицями Києва, юні гості столиці ознайомилися з такими архітектурними пам’ятками минувщини як Золоті Ворота, Софіївський та Михайлівський собори, Андріївська церква. Далі екскурсанти спустилися мальовничим Андріївським спуском, запаслися сувенірами на згадку про Київ і врешті-врешт занурилися у буремну атмосферу початку ХХ століття, а за машину часу їм послужив таємничий і захопливий Музей-садиба М.Булгакова на Подолі. Після короткого відпочинку і смачного обіду група піднялася одним з найстаріших у світі фунікулерів на Володимирську гірку, де на оглядовому майданчику з чудовим видом на схили Дніпра всі змогли взяти участь у вікторині на знання історїї та сучасності України та отримати смачні призи.

Завершальним етапом екскурсії стало відвідування найдавнішого місця в історії Києва – «міста Володимира» з фундаментом Десятинної церкви, та витвору сучасного мистецтва – Пейзажної алеї, де наймолодші учасники нарешті зійснили мрію покататися на гірках і качелях.


Враження гостей міста від проведених екскурсій:

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт