«Енергія поколінь»: міжпоколіннєва інтеграція у Дніпрі

18/12/2016
15592327_1122632081190153_2121899760_n16 грудня 2016 року у Дніпрі відбувся завершальний етап проекту «Локальні лідери для розвитку Дніпропетровщини» – форум «Енергія поколінь», який зібрав за круглим столом всіх активних представників молоді і сеньорів (старшого покоління) задля порушення такого важливого питання в сучасному суспільстві – співпраця молоді та людей старшого віку.
 Учасники команди «Локальні лідери для розвитку Дніпропетровщини» розповіли про польський досвід розвитку старшого покоління в університетах третього віку, про організації та проекти, в яких активно беруть участь люди особливого віку,  а також про цілі дніпропетровської команди, яких досягли на базі таких знань.
Протягом 5 місяців після відвідування Польщі команда «Локальні лідери для розвитку Дніпропетровщини» провели захід «Міжпоколіннєві посиденьки: Зустріч поколінь», де активно комунікували і насолоджувалися захопливим дійством два покоління (читайте детальніше у попередніх статтях), провели дослідження, за допомогою якого дізналися про спільні інтереси молоді і сеньорів у Дныпропетровській області, взяли участь у проекті «Школа волонтерів 2016» у Дніпрі, де з захопленням отримували нові знання з волонтерства як молоді волонтери – початківці, так і волонтери 40-річного стажу. Саме проект «Школа волонтерів» став яскравим прикладом руйнування стереотипів (молодь-старші люди) і інтеграції між поколіннями. Одночасно проект «Локальні лідери для розвитку Дніпропетровщини» мав на меті підготовку активних представників молоді та старшого покоління до лідерської діяльності у своїх середовищах задля активізації місцевого населення, саме цієї мети досяг проект «Школа волонтерів» у Дніпрі. Та наостанок провели форум «Енергія поколінь», на якому підбили підсумки своєї діяльності.
Завдяки допомозі кожного, хто долучився до поширення такої проблеми між молоддю та старшими людьми, команда «Локальні лідери для розвитку Дніпропетровщини» разом з ВГО «Поруч» заклала вдалий початок взаємодії двох світів: молоді та сеньорів.
Долучайтеся ламати стереотипи у своїх середовищах, адже зі знаннями старшого покоління і жвавою активністю молоді ми будуємо нову Україну!
Волонтер ВГО «Поруч»
Біліченко Поліна
Дослідження та матеріали до ознайомлення:

Школа волонтерів 2016

RITA-Lokalni liderzy

Фоторепортаж:
Відеорепортаж:

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт