Eurasian Universities Union (EURAS)

21/08/2015

З 4 по 8 серпня 2014 року в Стамбулі відбувся Міжнародний молодіжний форум «Молодь та навколишнє середовище у світі, що розвивається», організований Eurasian Universities Union (EURAS) http://www.eura2015.org/blog/2015/06/25/practical-information/

У конференції взяли участь понад 100 фахівців провідних вищих навчальних закладів громадських організацій та науково-дослідних центрів України, Турції, Росії, Італії, Молдови, Грузії, Іраку, Азербайджану та інших країн світу. На пленарному засіданні учасників форуму привітав президент Стамбульського університету Айдин (İstanbul Aydın Üniversitesi) та голова EURAS, др. Мустафа Айдин. Крім того, виступали організатори та гості форуму.

Україну представляли виконавчий директор та волонтери ГО «Поруч»: Тищенко Марія Петрівна, Цоколенко Анастасія, Наталія Жарикова  та  Хайба Катерина.

Програма форуму складалася з секційних засідань учасників форуму з керівниками делегацій, презентацій університетів, обговорень та дискусій, які стосувались актуальних проблем молоді в світі, забруднення оточуючого середовища, інформаційної безпеки в світі, припиненні бойових дій в гарячих точках земної кулі.

Учасники мали змогу відвідати багато цікавих та корисних лекцій. Neslihan Saglam, спеціаліст Турецької національної агенції, презентувала програму ERASMUS+, котра зацікавила всіх присутніх в залі.

Професор Dr. Yves Charbit виступив з лекцією “Social Responsibility, Population, Urban and Development”.

Керівник глобального партнерства стосовно освіти в Світовому банку професор Dr. Hugues Moussy розповів про геополітику освіти.

Тищенко Марія Петрівна виступила на фестивалі з доповіддю на тему “Освітні тренди в Україні”.

Учасники форуму та керівники делегацій мали змогу познайомитись з віковою культурою Турції, відвідали мечеті, палаци та інші пам’ятки Стамбулу: Султанахмет (Голуба мечеть), Айя Софія, Цистерна Базиліка, площа Таксім, Босфорський міст, Палац Топкапи та інші. Екскурсії залишили глибокий слід в душах всіх учасників форуму.

По закінченню всі делегати отримали Сертифікати учасників.

Схожі міжнародні заходи несуть в собі величезний заряд енергії, котрий заряджає всіх своїм позитивом, оптимістичним настроєм на майбутнє, відкриває перспективу подальшого співробітництва в міжнародній сфері.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт