Фасилітиційні сесії для громад Донбасу

25/05/2016

1Консультанти Міжнародної організації міграції (МОМ), експерти ГО «Поруч» – Тищенко Марія та Ганна Скитьова провели серію фасилітаційних сесій для громад пост конфліктних територій Донбасу.

В рамках проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі», який реалізує МОМ за підтримки Уряду Японії, громади готували проектні заявки на участь у конкурсі проектів для підвищення рівня соціальної згуртованості в громаді.

МОМ є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами та є членом Представницької Групи ООН в Україні. Діяльність МОМ спрямована на забезпечення врегульованого та гуманного управління міграцією, міжнародного партнерства у вирішенні міграційних питань,  допомогу в пошуку практичних рішень міграційних проблем, а також на надання гуманітарної підтримки мігрантам, які її потребують, включно з біженцями та внутрішньо переміщеними особами. МОМ працює у сфері міграції та розвитку, полегшення міграційних процесів, регулювання міграції та вимушеної міграції.


 Завданнями проекту були:

  • залучення широкого кола громади (місцевих жителів, ВПО, національні меншини та етнічні групи, осіб2 з особливими потребами) до участі у соціальних заходах спрямованих на згуртування громади та гармонічного співіснування;
  • розширення спектру соціальних послуг для населення громади по місцю проживання;
  • розвиток волонтерства та громадських ініціатив; налагодження порозуміння між місцевими жителями та ВПО;
  • розвиток соціальної активності та відповідальності громадян.

Учасниками конкурсу стали територіальні громади міст Бахмут, Дружківка, Костянтинівка, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Краматорск, Святогірськ та селище Борівське.

Проектом підтримуються заходи, які б сприяли інтеграції ВПО (внутрішньо переміщених осіб), національних меншин та етнічних груп, а також людей с особливими потребами; започаткування нових соціальних послуг для всіх жителів громади; започаткування волонтерських ініціатив; заходи, спрямовані на адаптацію навколишнього середовища для осіб з особливими потребами.

Бажаємо успіхів всім учасникам!


4
6 7

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт