Фестиваль молодіжних муніципальних проектів відбувся в Запоріжжі

28/02/2017
WNNGMiya_1kНа базі Запорізького національного університету 24-25 лютого 2017 року відбувся Фестиваль молодіжних муніципальних проектів.

Фестиваль став фінальним заходом великого проекту “Залучення молоді до муніципального планування”, що було реалізовано за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Учасниками Фестивалю стало понад 70 молодих активістів – представників молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування, учнів, студентів, аспірантів та молодих викладачів з різних регіонів України.

Протягом року, після проходження Літньої школи, молоді лідери розробляли та впроваджували власні проекти, консультувалися в українських і зарубіжних експертів в сфері муніципального планування, отримували практичні навички і генерували нові, оригінальні ідеї.

В ході фестивалю було презентовано 34 муніципальні, культурні, спортивні та освітні проекти, серед яких було обрано переможців за секціями, які зможуть взяти участь у конкурсі проектів в рамках Громадського бюджету м. Запоріжжя.

Участь у Фестивалі взяли і активісти ВГО “Поруч” – Христина Гиренко та Владислав Дементьєв, які презентували сучасні грантові можливості від зарубіжних та українських донорів для реалізації розроблених молодіжних проектів.

yEqVTzZXiKg RwTjMCc4kPw i55ldu2rURY


Школа молодіжного муніципального планування є частиною освітньо-практичного проекту «Залучення молоді у муніципальне планування» (частина програми Alumni Engagement Innovation Fund). Проект спрямований на проведення інформаційно-освітньої кампанії задля:
  1. Залучення молодих українців до активної діяльності з розробки нових муніципальних проектних ініціатив та обговорення муніципальних планів і програм стійкого соціального розвитку.
  2. Обмін досвідом з молодіжними лідерами з різних куточків України та провідними експертами ближнього і дальнього зарубіжжя і, в такий спосіб, сприяння формування української молодіжної мережі у сфері муніципального планування з потужними міжнародними контактами і зв’язками.
Команда проекту складається з випускників Американських освітніх програм:
  • Тарас Бутченко, доктор філософських наук, завідувач кафедри соціальної філософії та управління у Запорізькому національному університеті;
  • Ігор Кудінов, кандидат філософських наук, заступник декана факультету соціології та управління Запорізького національного університету;
  • Леся Коваленко, кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, заступник декана історичного факультету Запорізького національного університету;
  • Юлія Сіда, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри філософії Харківського національного медичного університету, експерт ГІАЦ «КРОНА»;
  • Юрій Смольніков, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та документознавства Національного авіаційного університету;
  • Інгріда Унікайте, доцент кафедри сучасної європейської політики факультету політології та дипломатії університету імені Вітовта Великого (м. Каунас, Литва);
  • Анастасія Бежевець, координатор проектів ВГО «Поруч», голова Молодіжної Ради при послі США.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт