Фестиваль “Воля Громади”

26/08/2016
IMG_1983Вже другий рік поспіль волонтери ВГО «Поруч» мали змогу бути учасниками фестивалю громадських організацій та ініціатив «Воля громади», організаторами, якого були ГС «Воля громади» та ГО «Вольниця». Саме 24 серпня у 25-у річницю незалежності України фестиваль зібрав на території молодіжного павільйону «Київська троянда» людей, які працюють заради зміцнення , розвитку та підтримки своєї держави.
Щоб в особливий спосіб подякувати волонтерамIMG_2004 та вшанувати їхню працю та подвиги, організатори створили «Червону доріжку гідності». Учасники мали змогу зареєструвати свою кандидатуру  на сайті фестивалю з описом своєї діяльності у різних категоріях.
З гордістю повідомляємо,  що ВГО «Поруч» отримала відзнаку у категорії «Згуртовані мрією», де були представлені також громадські організації, учасники яких об’єднались заради спільної роботи для досягнення мети. Також у номінації «Рушії змін», до якої входили волонтери, що завжди беруть ініціативу у свої руки для розвитку сфери їхніх інтересів, відзнаку отримала виконавчий директор пані Марія Тищенко.
gromotgggФестиваль розпочався з гімну України та проходження волонтерів доріжкою гідності, яка являла собою солому, як символ української культури, праці та життя, вкриту червоними пелюстками троянд, що уособлюють активну та яскраву життєву позицію волонтерів. Учасники презентували свої творчі доробки , читали вірші, співали пісні, що народились під час буремних подій на Майдані та на сході України. У такі моменти розумієш, що людина з іскрою в серці талановита у всьому.
Учасники мали можливість поспілкуватись один з одним , знайти нових друзів та однодумців , які працюють на благо нашої держави. Від ВГО «Поруч» представниками були Тітов Ігор та Хом’як Софія.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт