Репортаж з другого дня Школи Волонтерів у Запоріжжі

26/11/2016
IMG_161526 листопада 2016 року у Запоріжжі відбувся другий день соціального проекту «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Яскравою подією цього дня був прес-брифінг, у якому приймали участь всі учасники Школи Волонтерів та занять з медичної підготовки. Під час брифінгу спікери визначили важливість волонтерского руху та волонтерства, як соціального явища. Місцева влада, депутатський корпус, громадські організації приділяють велику увагу діяльності активних громадян.

Дуже цікавим було заняття з медичної підготовки, на якому учасники отримали практичні навички надання першої медичної допомоги та проводити реанімацію дорослих та дітей. Напрікінці дня учасники школи приступили до розробки власних проектів, оформлення яких буде завершено наступного дня.

Фоторепортаж:

[/su_custom_gallery][/su_custom_gallery]
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт