Глобальний саміт з кібербезпеки 2017

18/06/2017

14-15 червня в Києві в КВЦ «Парковий» відбувся масштабний захід в сфері інформаційних технологій – Глобальний саміт з кібербезпеки 2017.
Саміт відбувся за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.
Протягом 2-х днів учасники мали змогу прийняти участь в обговоренні цікавих і важливих проблемних питань в сфері кібербезпеки. Головними спікерами заходу були як і закордонні гості так вітчизняні спікери, зокрема екс-представники служб безпеки США.


На саміті було обговорено такі проблемні питання як створення нового покоління кіберпрофесіоналів, питання штучного інтелекту та машинного навчання, проблему проведення безпечного голосування в епоху цифрових технологій та багато інших цікавих питань даної галузі.
Кожен учасник мав також чудову нагоду поспілкуватися зі спікерами та спеціальними гостями заходу у неформальній обстановці під час перерв між пленарними засіданнями.
Волонтери ВГО «Поруч» також мали нагоду долучитися до процесу організації даного заходу. Це була прекрасна можливість для них отримати досвід та спостерігати за організацією такого масштабного заходу, а ще відвідати лекції провідних експертів в сфері кібербезпеки.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт