ГО “Поруч” готує інформаційні брошури, щоб привернути увагу киян до волонтерства

30/07/2015

Рисунок3Активісти Громадської організації “Поруч” почали випускати інформаційну брошуру про волонтерську діяльність в Україні та за кордоном. У брошурі зібрано корисну інформацію про контакти центрів безкоштовної психологічної допомоги для воїнів АТО, діяльність ГО “Поруч”, новини про волонтерство, а також цитати відомих волонтерів.
“Найголовніша місія нашої організації – популяризація волонтерства. Ми хочемо, аби більше людей у столиці та в інших українських містах дізналися про діяльність волонтерів і труднощі, з якими вони стикаються. Ми хочемо показати, яку величезну роботу нині роблять ентузіасти в Україні і як сильно потрібні нові сили, адже поле волонтерської діяльності зростає щодня. Можливо, людина, яка візьме нашу брошуру, сама зацікавиться волонтерством і приєднається до нашого руху”, – каже виконавчий директор ГО “Поруч” Марія Тищенко.
Інформаційну брошуру ГО “Поруч” можна безкоштовно отримати у наших волонтерів на вулицях Києва.
Наразі волонтери розповсюдили уже два випуски і готують третій. ГО “Поруч” дякує меценату Портянку Євгенію Васильовичу за фінансову допомогу у реалізації цього проекту, а також запрошує усіх надсилати фотографії із нашими активістами для публікації на нашому сайті.

 

DSC07475

DSC07476

image-e16d9c8b60169b0356f3e57967573c3fb297110237f8dc557a0e4c770a682b88-V

Прес-центр “Поруч”

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт