ГО «Поруч» вітає призначення нового голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

23/07/2015

 

georgiy-tuka

ГО «Поруч» вітає призначення нового голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

 

Громадська організація “Поруч” вітає призначення волонтера Георгія Туки на посаду голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

 

Волонтерська спільнота знає Георгія Туку як відповідальну і чесну людину, більше того, як професіонала своєї справи, менеджера, який добре орієнтується у ситуації, яка склалася у населених пунктах у зоні АТО.

 

Віримо, що саме волонтерський досвід пана Туки допоможе йому прозоро контролювати грошові надходження й оперативно реагувати на нагальні потреби регіону.

 

Яскравим підтвердженням цього є попередні призначення волонтерів, які відбулися у різних сферах, зокрема і в оборонному відомстві (Юрія Бірюкова, Неллі Стельмах, Тетяни Ричкової та ін.). Волонтери «Поруч» сподіваються, що держава продовжить цей курс, адже громадянське суспільство є ключовим чинником трансформації.

 

Сьогодні волонтерство займає чільне місце у громадянському суспільстві. І саме завдяки ініціативам багатьох простих людей, добровольців розвивається українська армія.

 

 

Прес-центр «Поруч»

 

Контакти:

Євгенія Гоцька,

тел.: +38 044 5996600
email: kievporuch@ukr.net

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт