ГО «Поруч» візьме участь у Фестивалі громадських організацій та ініціатив “Воля громади”

10/08/2015

Україна входить в новий етап свого розвитку, в якому важливу роль відіграють активні громадяни. Небайдужість і рішучість, вдячність і любов до рідного краю та свого роду відродилися та почали розквітати саме після Революції Гідності, коли Воля була поставлена людьми вище за власне життя. Саме це надихнуло на втілення багатьох патріотичних, культурних та екологічних проектів, які вже сьогодні творять нову історію нашої Держави.
Запрошуємо Вас на етнічно-патріотичний Фестиваль громадських організацій та ініціатив “Воля громади”, який буде проходити в Києві 22-23 серпня 2015 року.

Подія має на меті створення затишного простору та платформи для спілкування, обміну досвідом, пошуку однодумців серед активних громадян – патріотів української землі та подальше об’єднання громадських організацій та ініціатив для втілення нашої спільної мрії – вільної України шляхом формування свідомого суспільства небайдужих людей.

Формат Фестивалю – родинний відпочинок у наметах на природі, гармонійно поєднаний із спілкуванням за напрямками: екологічний, дитячий, молодіжний, спортивний, етнічно-патріотичний тощо.

Детальна інформація на сайті www.vgfest.org.

10982044_286531611470680_77958793295793064_n

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт