“Голос Америки”. Російські волонтери презентували художню виставку “Ми з Україною”

21/04/2015

У свіжому випуску — російські волонтери у Нью-Йорку презентували художню виставку “Ми з Україною”, США надає допомогу вимушеним переселенцям зі Сходу України як на державному, так і на приватному рівні.

 

Також у випуску:

На Яворівському полігоні розпочалися українсько-американські навчання, в яких візьмуть учать 290 десантників армії США та 900 українських військових.

США надає допомогу вимушеним переселенцям зі Сходу України на державному і на приватному рівнях. Дві громадянки США подали до суду після того, як організований ними дитячий будинок під Києвом, де живуть переселенці, опинився під загрозою. В них намагають забрати майно.

У Нью-Йорку проходить виставка “Ми з Україною”, де представлені роботи американських, українських, російських та венгерських художників. Мета виставки, за словами організаторів, привернути увагу світової спільноти до агресії Росії в Україні. Ініціаторами виступили російські волонтери.

www.24tv.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт